Seriál Ulice: Jak si Ema podá Frantu?
11.02.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Ema se s Frantou nepáře: Jak ho srovná do latě?

Ema nehodlá jednat s Frantou v rukavičkách. Má ho plné zuby, štve ji, jak se teď chová. A je to právě ona, kdo se do něj nyní docela ostře pustí, aby se konečně vzpamatoval. Jak to od ní Franta schytá? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Čím Franta namíchne Emu?
08.02.

UKÁZKA z páteční Ulice: Další průšvih! Co Franta provede?

S Frantou jsou čím dál větší problémy. Pije, na všechno kašle, nezvládá sám sebe ani svůj život. A nejen to. Teď se postará o průšvih hned několika lidem najednou. Co vyvede? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co je u Franty už hodně přes čáru?
08.02.

UKÁZKA z páteční Ulice: Franta překračuje všechny meze: Drogy?!

Franta se v tom plácá čím dál víc. Chce za každou cenu zapomenout na Skyler, nic mu není cizí, jen aby si ji vyhnal z hlavy. Co je u něj už hodně přes čáru? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Před čím Franta varuje Emu?
07.02.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Franta a Ema otevřeně o svých láskách: Co si přiznají?

Franta a Ema se k sobě stále chovají jako sourozenci, kterým na sobě hodně záleží. Ema se nyní snaží Frantu podpořit, ten jí dá na oplátku dobré rady života. Jaké? Jak to má Ema s kluky? A jak Franta se Skyler? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Anča dá Petrovi nečekaně kopačky...
14.01.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Nečekaný rozchod: Jak dá Anča Petrovi kopačky?

V Anče se to střádá už delší dobu. Teď ale dopadne pověstná poslední kapka a Anča to s Petrem nečekaně skončí. Jak se s ním rozejde? A co na to Petr? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seiál Ulice: Jean Claude přiváží z Amsterodamu špatné zprávy
08.01.

UKÁZKA z úterní Ulice: Špatné zprávy pro Liškovy: Co je s Frantou?

Na konci loňského roku bylo vše zalité sluncem, hned na začátku toho letošního čeká Frantu i všechny jeho blízké hodně těžká zkouška. Co s Frantou i všemi ostatními pořádně zamává? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co si Petr vymyslí na Anču?
08.01.

UKÁZKA z úterní Ulice: Petr na ránu: Co už vážně přehání?

Anča má se sebestředným hypochondrem Petrem svatou trpělivost. V poslední době se už musí hodně ovládat, aby mu něco neřekla. Co je na ni již docela silná káva? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Krize mezi Ančou a Petrem
04.01.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Anča a Petr: Rozchod?!

Mezi Ančou a Petrem to začalo skřípat už na konci loňského roku. Na začátku toho letošního to bude ještě horší. Zajde to tak daleko, že padne i slovo rozchod. Co se stane? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Petr nemůže Evu a Miloše ani cítit
25.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Další naschvály: Co Petr vymyslí tentokrát?

Petr by měl Anču nejraději pro sebe, navíc nemůže ani cítit Evu s Milošem. Jakmile se u nich ti dva ukážou, okamžitě se je snaží vystrnadit. Jak? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: Anča dojde s Petrem trpělivost
19.12.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Anče dojde trpělivost: Jak to od ní Petr schytá?

Anča se těší, jak dnes s Petrem oslaví jeho narozeniny. Ten jí to však hodlá pořádně osolit kvůli včerejšku, kdy dala přednost rodině. Co jí provede? A jak s ním naštvaná Anča zamete? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Předvánoční nadílka u Liškových
18.12.

VIDEO: Předvánoční nadílka pro Chrise a Ladu: Jak si to Liškovi užili?

Do Vánoc ještě pár dní zbývá, ale Liškovi si udělali Štědrý večer již dnes, aby nepřišli o jeho kouzelnou atmosféru a radost Chrise a Lady při rozbalování dárků pod stromečkem. Jak si to všichni užili? Z tohoto videa na vás dýchne kouzlo Vánoc již nyní!

Seriál Ulice: Jaké jobovky se dozví Liškovi o Frantovi?
18.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Strach o Frantu! Jaké jobovky přiveze z Amsterodamu táta Skyler?

Předvánoční nadílka u Liškových byla idylkou, kterou si všichni užili. Jenže začátek nového roku jim přinese další těžkou zkoušku. Tentokrát půjde o Frantu, se kterým bude zle. Co se stane? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.