Epizoda 3620

Mára se zdrží s Natálií v Coolně dlouho do noci. Tonyho narážky ale okamžitě smete ze stolu, i když Natálie po něm evidentně jede. Na rozdíl od Tonyho to ale Mára nevidí. Natálii bere jen jako známou, se kterou se mu příjemně povídá…

UKÁZKA z páteční Ulice: Mára a Natálie?!

Oslava se protáhne, Natálie po Márovi evidentně jede. Tonymu, jenž je na rozdíl od Máry naprosto střízlivý, je naprosto jasné, oč jí jde. A jak to vnímá samotný Mára? Jakou šanci u něj má Natálie? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

UKÁZKA z páteční Ulice: Utrpení kvůli holkám: Jaká muka Ota zažije?

Ota má sice dvě nádherné spolubydlící, ale pomalu zjišťuje, že život s nimi má i svá úskalí. Už brzy zažije něco, na co nebyl dosud zvyklý a co mu způsobí docela slušná muka. Co? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

UKÁZKA z páteční Ulice: S Vendulou je zle: Co jí je?

Vendule nebylo moc dobře už včera. Všichni to připisovali nervům před další kontrolou, jenže co když je za tím ještě něco jiného? Vendule je totiž čím dál hůř, ona sama má co dělat, aby to ustála. Co s ní je? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

UKÁZKA z páteční Ulice: Špatné zprávy pro zamilovaného Bruna: Co ho docela zasáhne?

Brunovi se Rozina hodně líbí a rád by s ní chodil, ale ta si jeho zájem vykládá jen jako projev přátelství. O to větší ťafkou jsou pro Bruna novinky, jež se nyní dozví o Rozině a Victorovi. Co je pro něj nejhorší? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Šárčino dojemné vyznání: Jak zareaguje Martin?

Martin je Šárce velkou oporou v těžkých chvílích, jež zažívá po pratetině skonu. Právě před tím ho však varoval Jarda, který ví, jak moc v tom Martin lítá. Co udělá Šárka, aby se k ní Martin vrátil? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Zasáhnou city? Herci z Ulice prozradili, jak se bude vyvíjet sázka o krásnou Magdu

Jirka s Mikim se vsadili, kdo jako první sbalí krásnou Magdu. A aby měli pořádnou motivaci, poražený musí sníst mísi chilli papriček. Jak se bude sázka dále vyvíjet? O tom se rozpovídali sami herci!

VIDEO: Romantika, nakládačka, strach o blízké i kruté pravdy. Co se bude dít v Ulici tento týden?

S Frantou to jde stále z kopce, teď dostane další, hodně bolestivou lekci. Velkou romantiku naproti tomu zažije Blanka s Evženem, Veronika se nečekaně odváže s Lukášem, zato mezi Karlou a Márou to trochu zaskřípe. A Tomáš podpoří Matěje víc, než by čekal… Co se stane v Ulici tento týden?

Srdečně gratulujeme! Tereza Bebarová je dvojnásobnou maminkou

Ke konci loňského roku jsme vám prozradili, že představitelka Světlany Nyklové Tereza Bebarová je těhotná. Nyní se s vámi můžeme podělit o radostnou novinku. Sympatická herečka je od ledna dvojnásobnou maminkou. Srdečně gratulujeme a přejeme jí, miminku i celé rodině hlavně zdraví, štěstí, lásku a pohodu.

VIDEO: Poznejte je jinak než jako Věrku a Máru! Co byste si neměli nechat ujít?

Z Ulice znáte Kryštofa Rímského a Milenu Steinmasslovou jako Máru a jeho mámu Věrku. Nyní máte možnost obdivovat jejich herecké umění i v divadle. Oba se představí v rolích, jež jsou naprosto odlišné od těch v Ulici, v rolích, které vám vyrazí dech. Co, kde a kdy byste si neměli nechat ujít?

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Další jobovka pro Nyklovy: Co jim hrozí?

Jako by těch pohrom nebylo už takhle dost. Jen co se Nyklovi jakžtakž vzpamatovali z poslední kontroly, přilítne další rána, která zamává hlavně s Vendulou. Co ji tak rozhodí? Co hrozí pekařství i jí tentokrát? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Podezřelý návrat: Co děti přiznají Blance?

Blanku hodně překvapil nečekaný návrat dětí od otce. Ještě více ji ale znepokojí to, co se od nich dozví hned následujícího dne ráno. Co je přimělo k tak radikálnímu rozhodnutí? Tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice vám napoví.