Srdečně gratulujeme! Tereza Bebarová je dvojnásobnou maminkou

Aktualizováno 13.03.2019


Ke konci loňského roku jsme vám prozradili, že představitelka Světlany Nyklové Tereza Bebarová je těhotná. Nyní se s vámi můžeme podělit o radostnou novinku. Sympatická herečka je od ledna dvojnásobnou maminkou. Srdečně gratulujeme a přejeme jí, miminku i celé rodině hlavně zdraví, štěstí, lásku a pohodu.

Přehrát poslední díl

Začátek nového roku přinesl velkou životní změnu herečce Tereze Bebarové, kterou znáte z Ulice jako Světlanu Nyklovou, a její rodině. Hned druhý lednový den přišla na svět druhá hereččina dcera, která dostala hezké, u nás ne příliš časté jméno Sofie. Proč právě to? „Jméno Sofie se nám líbilo ze dvou důvodů. Znamená moudrost a taky se hezky rýmuje se jménem naší první dcery Klaudie,“ vysvětluje s úsměvem sympatická herečka.

 

Zdroj: Soukromý archiv

 

„Druhý porod byl pro mě krásný a zásadní životní zážitek. Na rozdíl od prvního, který nakonec skončil neplánovaným císařským řezem, byl tento spontánní. V podstatě začal během Silvestra, kterého jsme ještě normálně oslavili. Pak jsem byla doma, co nejdéle to šlo. Do porodnice jsem se vypravila až 2. ledna dopoledne, a ve čtyři odpoledne už byla Sofinka na světě. Chtěla bych moc poděkovat za velkou pomoc porodní asistentce Petře Duškové, paní doktorce Benešové a sestřičkám z příbramské porodnice, kterou můžu vřele doporučit, a také panu doktoru Tesařovi, který o mě pečoval po celou dobu těhotenství,“ svěřila se šťastná dvojnásobná maminka Tereza Bebarová.

 

Zdroj: Soukromý archivSofinku si Tereza odvezla z příbramské porodnice po čtyřech dnech domů, kde na ně už netrpělivě čekali Terezin partner Ivan Kotmel a jejich šestiletá dcera Klaudie, jež si sourozence už moc přála. „Klaudie je dojemná, jak si zvyká na svou novou úlohu starší sestry. Trochu ji překvapilo, že s takhle malým miminkem ještě není žádná sranda,“ usmívá se představitelka Světlany Nyklové.

 

A jak prožívala Tereza Bebarová šestinedělí? „Má porodní asistentka mi kladla na srdce, že žena má v šestinedělí hodně ležet, což mi nepřišlo jako špatný nápad. Snažila jsem se to neflákat, a jelikož mám úžasného a starostlivého partnera, který mi denně vyváří jak v luxusní restauraci, tak když nepočítám nějaké to Sofinčino bolení bříška a lehké nevyspání, můžu mluvit o skutečné mateřské dovolené,“ směje se Tereza Bebarová.

 

Je docela s podivem, že se Tereze podařilo dlouho tajit nejen těhotenství, ale i Sofinčino narození. „Já ani nic netajila, spíš to nikdo z mého okolí médiím „nepráskl“. Pokud to člověk sám neprezentuje na sociálních sítích, stává se nenápadným…“ myslí si sympatická herečka.

 

Zdroj: Soukromý archiv

 

Tereze Bebarové, malé Sofii i celé rodině přejeme hlavně pevné zdraví, štěstí, lásku, pohodu a co nejvíce krásných společných chvil.

 

Nyní se Tereza Bebarová věnuje hlavně miminku, ale v Ulici o ni nepřijdete. Slibujeme vám, že její Světlana se objeví ještě do konce této sezony.

 

Srdečně gratulujeme! Představitelka Dominiky všechny překvapila radostnou novinkou
Srdečně gratulujeme! Představitelka Dominiky všechny překvapila radostnou novinkou

Gratulujeme ke šťastným novinkám!
Gratulujeme ke šťastným novinkám!