Srdečně gratulujeme: Václav Liška oznámil radostnou novinku

Aktualizováno 14.07.2019

Seriál Ulice: Představitel Lukáše Binara Václav Liška
Zdroj: TV Nova

Představitel Lukáše Binara Václav Liška se dnes pochlubil na sociálních sítích úžasnou zprávou. Za pár měsíců se stane tátou. Co všechno prozradil?

Václav Liška, kterého znáte z Ulice jako Lukáše Binara, nyní prožívá šťastné období. Daří se mu nejen pracovně, ale také v soukromí, takže v poslední době jen září štěstím. Nyní prozradil na sociálních sítích, že s partnerkou očekávají přírůstek do rodiny, byť zatím nejsou svoji.

„V holešovické vzducholodi se to bříško velikosti většího manga (dle nějaké těhotenské příručky) tak krásně rýsovalo, že to musím pustit do světa virtuálního... Ano, žena na obrázku je těhotná. Je to moje žena, i když nejsme zatím sezdaní. Jmenuje se Tereza Tobiášová a miluju ji...“ oznámil sympatický herec. „Pohlaví dítěte nevíme a nechceme a pracovní název je Malá Liška... Pro případného kluka mi jméno Zikmund Liška byl zamítnut... Tak hledám jiné královské jméno... A holčička Nora Lišková se také neshledala s úspěchem v kruhu rodinném...“ zažertoval Václav Liška na téma hledání jména pro potomka.

Šťastnému páru přejeme štěstí, lásku, pohodu a hlavně zdraví, ať je vše v pořádku a mohou si společně užívat krásné dny.

 


 


Co přinese epizoda 3759?