Seriál Ulice se vrací už dnes! Prozrazujeme, na co se můžete v nové sezóně těšit

Aktualizováno 19.08.2019


Seriál Ulice se už dnes vrací na televizní obrazovky. A nová sezona odstartuje pěkně zostra. Provalí se nejedno tajemství, u někoho to zajiskří, jiným zůstanou jen oči pro pláč. Někdo si sáhne na dno kvůli podrazům druhých, jiný se naopak chopí otěží vlastních intrik. Na co se můžete těšit?

Začátek nové sezony Ulice už dlouho nebyl tak nabitý jako letos. Do dějů zasáhnou hned po startu 15. sezony seriálu nové postavy, které hodně rychle začnou měnit staré pořádky. Katarína a Václav Beneš si užijí své s temperamentní a ráznou tetou Lubicou, jež jim chce na jednu stranu pomoci v pradlence, ovšem zároveň začne dirigovat jejich a svým způsobem i Matějův život.

Nové postavy v Ulici: Jak zasáhnou do děje?

Marii vstoupí do života Jolana, díky které se jí obrátí život vzhůru nohama a pozná dosud netušené city. Idylku Blanky a Evžena nabourají první bouře i vážný problém – alkohol.
Vztah Anči a Bedřicha je čím dál krásnější, ale co nastane, až se objeví Petr Kaštan? A co udělá s Milošem provalená nevěra jeho ženy Evy se šéfem Růžičkou?
Nad propastí se překvapivě ocitne vztah Karly a Máry, dokonce padne slovo rozchod. Jak na tuto krizi mezi nimi zareaguje Natálie, jež sice stále chodí s Jirkou Hermanem, ale zamilovaná je do Máry?

Velká fotogalerie z nových dílů Ulice 15. sezony: Na co se můžete těšit?

Rozina a Victor se vrátí z prázdnin zasnoubení a s dalšími novinkami, jež budou jen těžce rozdýchávat jejich rodiče, kteří se ocitnou na další křižovatce. Šárka totiž tlačí Martina do rozvodu. Dosáhne opět svého?
Šokující zprávu má pro své blízké Adriana – pochlubí se jim miminkem. Kdo je otcem? A jak si to představuje dál?

Nové lásky, kruté podrazy, zásnuby, porod i velká překvapení. Co přinese 15. sezona Ulice?

Ája znovu vystrčí drápky, a to nejen v případě Matěje, ale překvapivě i svého šéfa Radka Mastného. Jak vysoké hry rozehraje tentokrát?
Jana již zanedlouho zakusí, jak nelítostný a podlý umí být Radim Mareš, pokud není po jeho. Podaří se mu zničit jí naprosto život?

Velké návraty: Jak ovlivní nové osudy ti, kteří se po letech znovu objeví v Ulici?

Velké změny čekají Magdu i Zdenku. Oběma ovlivní život nové city, obě by byly rády šťastné a vedly naplno normální život. Je to ale možné vzhledem ke Zdenčině diagnóze?

První díl nové sezóny Ulice si pusťte už dnes v 18:25 na Nově!