Srdečně gratulujeme ke svatbě! Jak to slušelo představitelce Kamily jako nevěstě?

Aktualizováno 22.08.2019

Svatba Elišky Dohnalové a Josefa Lásky
Zdroj: Soukromý archiv, photo Petr Florián

Představitelka Kamily Přikrylové Eliška Dohnalová se v sobotu proměnila v nádhernou nevěstu, aby si řekla své ano s přítelem Josefem Láskou, s nímž se těsně před Vánoci zasnoubila. Podívejte se na fotky, jak jí to v její velký den slušelo.

Hezkou blondýnku Elišku Dohnalovou znáte jako Kamilu Přikrylovou z uliční kavárny, která před dvěma lety chodila s Pavlem Pelcem. Zatímco její postava v Ulici moc štěstí v lásce nemá, u samotné sympatické herečky to je právě naopak. Těsně před Vánoci ji její přítel Josef Láska, jehož můžete znát z prken pardubického divadla, překvapil žádostí o ruku. Tuto sobotu měli svatbu, takže ani u nich neplatilo ono pověstné do roka a do dne. Podívejte se, jak to Elišce coby nevěstě slušelo.

Zdroj: Soukromý archiv, photo Petr Florián

„Svatba měla krásnou atmosféru. Měli jsme kolem sebe rodinu a přátele, nezměnila bych ani minutu. Jen je škoda, že to tak rychle uteklo,“ svěřila se šťastná Eliška, jež má nyní úžasné příjmení – Lásková. My vám ještě prozradíme, že si svatební tanec užili s manželem nejen po obřadu, ale repete si dali i přesně o půlnoci, takže se protančili do nového dne jejich manželství.

Zamilovaným novomanželům srdečně gratulujeme a přejeme jim vše nejlepší, ať jim společný život přináší i nadále hodně lásky a radosti, ať jsou spolu pořád stejně šťastní jako v sobotu, když si řekli před oltářem své ano.


 


Co přinese epizoda 3773?