Útěk od oltáře i smutný rozchod. Jak Ota přišel o Hedviku?

Publikováno 01.09.2019


Ota nepřestane litovat dne, kdy zazmatkoval a Hedvice utekl od oltáře. Tohle mu už neodpustila, i když ho hodně milovala. Byla to pro ni poslední kapka, s Otou se hned ten den rozešla. Připomeňte si tyto zásadní okamžiky jejich vztahu tímto videem.

Když se Ota s Hedvikou seznámil, netušil, že právě ona mu tak moc změní život a dokonce se stane jeho osudovou ženou. Hedvika byla úplně jiná než jeho modelky a ostatní holky, se kterými měl pouze nezávazné vztahy. Ona byla první a zatím poslední, s kým měl dlouhotrvající vztah, kdo ho dokázal zkrotit, na kom mu opravdu záleželo.

 

Nechtěl ji ztratit, přesto právě k tomu došlo, když zpanikařil a utekl jí od oltáře. Přitom se zdálo, že je se svatbou už smířený, byť se stále obával ztráty svobody. Pro Hedviku byl jeho úprk a zrušená svatba poslední kapkou. Otovy výstřelky neustále omlouvala, ovšem něco takového mu odpustit nedokázala. Hodně jí tím ublížil, i když to Ota opravdu nechtěl. Hedvika se s ním okamžitě rozešla, další šanci mu už nedala. Jaké bylo jejich poslední setkání? Podívejte se.

 

Jak Ota přišel o Hedviku? Toto video vám napoví.

 

 

ulice, střihák, ota, hedvika, 3280