Kruté pravdy, drsná odplata, výhrůžky i trampoty s láskou. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Aktualizováno 16.09.2019


V následujících dnech to v Ulici docela zhoustne. Jana dostane další drsnou lekci, Katarína si zajde vše vyříkat s Ájou, Eddieho nemile překvapí Miki, Hedviku zase Otovy spolubydlící. Anče se začne ještě více plést do života Petr, Vlastimila Peška nadchne Mariina kamarádka z mládí. A nejen to. Co přinesou nové díly?

Katarína vs. Ája

Jak se vyrovnat s tím, že jste nechali ve štychu holku, která potřebovala vaši oporu, protože zjistila, že s vámi čeká dítě? Matěj by mohl být na jednu stranu konečně šťastný, protože má téměř vše, po čem toužil. Přesto se stále trápí kvůli Áje. Byla s ním opravdu těhotná, jak tvrdí, anebo si všechno opět jen vymyslela, aby ho získala nazpět a co nejvíce ublížila Kataríně? Jasno by ráda měla kvůli Matějovi také těhotná Katarína, a tak se za Ájou vypraví, aby se dozvěděla pravdu… Jak jejich setkání vygraduje? Co udělá s Ájou pohled na Katarínino těhotenské bříško?

Drsná odplata

Čeho všeho je schopný arogantní grázl, kterému začíná téct do bot? Radim Mareš si dlouho myslel, že má Janu v hrsti, že si může díky jednostranně výhodné smlouvě dělat, co se mu zlíbí. Teď zjistí, že Jana je silnější soupeř, než čekal. Dá totiž na Jardovy rady a začne se účinně bránit. Něco takového ale Mareš hodlá stopnout hned v zárodku, a tak si na ni počká a drsně ji přitlačí ke zdi, obrazně i doslova… Co Mareš Janě udělá? Jak brutální dokáže být? A jaké to má následky? 

Eddieho podezření

Jak snadno vznikne podezření, že si s námi někdo jen zahrává? Co všechno nám může během chvilky změnit naše plány? Magda se už nemůže dočkat, až se opět sejde s Eddiem, o kterého má velký zájem. Líbí se jí, od dalšího rande si hodně slibuje stejně jako samotný Eddie. Ovšem stačí málo, aby se vše zvrtlo a Eddie nachytal Magdu v situaci s Mikim, z níž si vyvodí jediné – že se v Magdě zřejmě mýlil… Z čeho začne Eddie podezřívat Magdu? Co by ani ve snu nečekal?

Šokující odhalení

Měli bychom dát druhou šanci tomu, kdo nám hodně ublížil, přestože nás miluje, tomu, koho nedokážeme dostat ze srdce? Hedvika a Ota kolem sebe zatím chodí po špičkách, protože moc nevědí, co od toho druhého čekat. Záleží jim na sobě, Hedvika by ráda uvěřila tomu, že se Ota změnil. Jenže už brzy ji čeká další šokující odhalení, které s ní docela zamává… Jak se k tomu postaví? A co docela zarazí Otu?   

Evin boj o Miloše

Co udělat, abyste získali nazpět zhrzeného muže, který vás nachytal při nevěře, a zachránili tak manželství, jež se otřásá v základech? Miloš nedokáže Evě její zradu odpustit, i když ta se snaží, seč může, aby si ho udobřila. Je už tak zoufalá, že prosí o radu nejen Anču, ale také třeba Frantu, u něhož Miloš nyní bydlí. A právě Frantu Eva poprosí i o pomoc při dalším pokusu o usmíření s manželem… Co Franta udělá pro Evu i Miloše? Jak se Eva rozhodne zapůsobit na Miloše? A co na to Miloš? Pohnou se konečně ledy?  

Trampoty s Petrem

Jak se zbavit expřítele, jenž se vám vrátil do života a nehodlá z něj jen tak zmizet? Anča si na jaře oddechla, když ji uražený a zhrzený Petr Kaštan nechal konečně být na pokoji. Jenže ten se rozhodl, že v Ulici zakotví a otevře si tu obchod, což pro něj automaticky znamená i obnovení vztahů s Ančou. Bombarduje ji žádostmi o setkání, chodí za ní, využívá každé příležitosti ke shledání. Anča se ho snaží ignorovat, zato Bedřichovi to hne žlučí natolik, že si na milého Kaštana došlápne. S jakým výsledkem?

Další údery Mastnému

Co všechno se může stát, když podceňujete své spojence i protivníky? Radek Mastný schytává jednu ťafku za druhou, aniž by tušil, kdo mu na radnici mydlí schody. Teď přijde nečekané prozření i sladká pomsta, kterou si jeho úhlavní nepřítel opravdu vychutná. A nejen on. Další kopanec přijde vzápětí od někoho, od koho by to Mastný přeci jen nečekal… Kdo a jaké údery Mastnému zasadí? Komu a jak začne Radek Mastný vyhrožovat? 

Nenechte si ujít nové díly Ulice vždy od pondělka do pátku od 18:25. Opět přinesou spoustu emocí, překvapivé zvraty, lásku i humor.

Na předcházející epizodu se můžete podívat zde.