Jaký je Blančin manžel? Seznamte se už nyní

Publikováno 06.10.2019

Seriál Ulice: Blance se vrací do života její manžel
Zdroj: TV Nova

Již za pár dní se poprvé objeví v Ulici Blančin manžel Luděk v podání Vasila Fridricha. Jaký je muž, který Blance zlomil srdce? Poznejte ho už nyní.

O Blančině manželovi se v Ulici hodně mluví již přes rok, ale zatím jste se s ním nesetkali. To se ovšem brzy změní. Blančin ex, za něhož je stále provdaná, se jí znovu vrátí do života v souvislosti s jejím rozvodem. Jak už to tak bývá, každý z nich si tečku za manželstvím a vzájemné vyrovnání představuje trochu jinak. Navíc je stále spojují jejich děti, které občas potřebují oba rodiče…

Otec Adama a Kristýny žije stále v Jihlavě, v bytě, kde mívala Blanka kdysi domov. Když se provalila Luďkova nevěra a Blanka od něj odešla, nastěhovala se tak němu jeho milenka Aneta, jež je o dost mladší než on a kterou Adama a Kristýna příliš nemusí. Luděk provozuje v Jihlavě vlastní zubařskou praxi, kterou měl kdysi společně s Blankou. Poznali se už na vysoké škole, byla to láska na první pohled. Blanka zanedlouho poté otěhotněla, takže jim v začátcích hodně pomáhala Blančina máma.

Stejně jako Blanka i Luděk je velmi cílevědomý. Když se pro něco rozhodne, umí si jít za svým. Je to pragmatik, má rád fakta a věcné argumenty. V problémech se nerad pitvá, není zastáncem jejich nekonečného rozebírání ze všech stran. K sucharovi má však také daleko.

Umí být zábavný, má přehled. Léta života na vysoké noze z něj udělala tak trochu snoba. Od ukončení studia a otevření vlastní ordinace neustále šplhá po společenském žebříčku vzhůru. Peníze umí vydělat i utratit. S oblibou chodí do restaurací i do společnosti, hraje golf, potrpí si na luxusní věci. Má rád velká a výkonná auta, nosí kvalitní značkové oblečení, neváhá připlatit si za nadstandard. Zároveň dokáže být i velkorysý a přispět na charitu. Ovšem jen v případě, že se o tom dozvědí ostatní. Má silné ego a hodně nerad prohrává.

Děti jsou pro něj vším. Je bezvadný táta, pro Adama a Kristýnu by udělal první poslední. Z rodičů je však on ten přísnější, který je dokáže srovnat do latě, když to je zapotřebí.  

Co řekne Luděk na Blančin nový vztah s Evženem a jak vezme rozvod? A jak Evžen skousne Luďkovu častější přítomnost v Blančině blízkosti?  

Nové díly Ulice vysílá TV Nova vždy od pondělka do pátku od 18:25.  

Na nejnovější odvysílanou epizodu se můžete podívat zde.


Matěj v šoku. Co Katarína zvažuje?