Chat s Natálií: Druhá šance Jirkovi? Chci být fér...

Aktualizováno 09.10.2019

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Natálie Táňou Malíkovou
Zdroj: TV Nova

Natálie už nedokázala být s Jirkou Hermanem, protože je zamilovaná do jiného – do Máry. O tom zatím nemá nikdo tušení, ale již brzy vše praskne. Co je pro Natálii nejtěžší? Jak bere Jirku, a jak Máru? A jak se na Natáliiny vztahy dívá její představitelka Táňa Malíková? Probírali jste s ní na chatu vše, co vás zajímá, ve středu večer.

Natálie sice začala chodit před pár měsíci s Jirkou Hermanem, do oka jí ale padl ještě před tím Mára. Až když zjistila, že Mára je zadaný, kývla Jirkovi na jeho pozvání na skleničku. Zpočátku se zdálo, že jim to bude klapat, jenže Natálie byla ze vztahu s pracovně vytíženým Jirkou rozčarovaná čím dál víc. Když ke všemu viděla, jak se chová Mára ke Karla, a srovnala to s Jirkovým chováním k ní, najednou se to v ní zlomilo.

Natálie se s Jirkou před pár dny rozešla, protože touží po opravdovém vztahu, po muži, jenž by jí dával najevo svou lásku a zájem jako Mára Karle. Hlavní důvod rozchodu je právě Mára, do kterého se zamilovala. V žádném případě mu nechce komplikovat život, respektuje, že chodí s Karlou. Nehodlá jim vztah ničit, přesto už brzy vyjde pravda najevo. Co to znamená pro Natálii? Jak bere rozchod s Jirkou? Jak přátelství s Márou? Co je pro ni nejtěžší? A co si o tom myslí představitelka Natálie Táňa Malíková? Co by Natálii doporučila? Ve středu 9. října jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Chat s představitelkou Natálie Táňou Malíkovou najdete zde:

​Nenechte si ujít nové díly Ulice vždy od pondělka do pátku od 18:25.  

Na nejnovější odvysílanou epizodu se můžete podívat zde.


Matěj v šoku. Co Katarína zvažuje?