Malý Vojta se vrací Karle a Márovi do života! Co vám vzkazuje?

Publikováno 09.10.2019


Video a fotogalerie. Na jaře se Karla a Mára těžce smiřovali se ztrátou Vojty, kterého si vzala do pěstounské péče náhradní rodina. Teď je Vojta zpět v dětském domově, s dalšími šrámy na duši. Jak to s ním bude dál? Tyto fotky a vzkaz od představitele Vojty vám napoví.

Pětiletého sirotka Vojtu poznala Karla na začátku roku, když vyšetřovala úmrtí jeho mámy feťačky. Vojty jí bylo líto, zároveň jí ale blonďatý modrooký klučina hned přirostl k srdci. Snažila se mu pomoci, aby se snáze vyrovnal se ztrátou mámy i umístěním do dětského domova. Podle Jirky Hermana Karla porušila všechna pravidla, když se takhle angažovala.

Také Mára si zpočátku myslel, že se Karla na Vojtu nezdravě upnula. Když ho ale sám poznal, okamžitě si ho oblíbil. Spolu s Karlou začal zvažovat i hostitelskou péči. Jenže ve stejné době měla o Vojtu zájem jiná rodina, která si ho chtěla vzít do pěstounské péče.

Pro Karlu i Máru to byla velká rána, jen těžce se s tím smiřovali. Oba si ale uvědomovali, že pro Vojtu je to nejlepší možné řešení. Už brzy však zjistí, že to tak úplná pravda nebyla. Vojta je zpět v dětském domově, má za sebou další nepříjemné zkušenosti…

Co s Vojtou bude nyní? Co ho čeká? Tyto fotky a vzkaz jeho představitele Felixe Šrámka vám napoví.

Nenechte si ujít nové díly Ulice vždy od pondělka do pátku od 18:25. 

Na nejnovější odvysílanou epizodu se můžete podívat zde.