Otevřené přiznání: Má to Natálie marný?

Publikováno 10.10.2019

Seriál Ulice: Bude Natálie usilovat o Máru?
Zdroj: TV Nova

Natálie se v tom nyní hodně plácá. Je zamilovaná do Máry, což se samozřejmě neutají. Jak si to představuje dál? Rozvrátí vztah Márovi a Karle, nebo dá přeci jen šanci Jirkovi? A zažila něco podobného v reálu i představitelka Natálie Táňa Malíková? Co prozradila o svých vztazích?

Natálie se před pár dny rozešla s Jirkou Hermanem, pro kterého to bylo jako blesk z čistého nebe. Vztah si představovala trochu jinak, než jak vypadalo jejich chození. Hlavním důvodem rozchodu však pro Natálii je, že platonicky miluje jiného – Máru. Proč si tedy s Jirkou začínala? „Myslím, že si Natálie sama nechtěla připustit, jak to ve skutečnosti je. Doufala, že to s Hermanem bude klapat a že na Máru zapomene, protože tak by to bylo správně,“ objasnila na chatu představitelka Natálie Táňa Malíková.  

Dala by Natálie přesto Jirkovi ještě jednu šanci? „Já myslím, že část Natálie by Jirkovi ještě šanci dát chtěla, ale zároveň chce být vůči němu fér... Právě proto, že to Jirka myslí vážně, si s ním Natálie nechce zahrávat,“ odvětila sympatická herečka.

Chat s Natálií: Druhá šance Jirkovi? Chci být fér...
Chat s Natálií: Druhá šance Jirkovi? Chci být fér...

​Natálie své city k Márovi bohužel neutají. Začne o něj usilovat? Rozvrátí mu vztah s Karlou? „Úplně rozumím tomu, že nefandíte rozvrácení vztahu Máry a Karly. Je to jeden ze vztahů v Ulici, který dlouhodobě funguje. Natálie si to moc dobře uvědomuje, ale bohužel pro ni k lásce k Márovi taky přišla jako slepá k houslím,“ naznačila Táňa Malíková. Později ještě dodala: „Myslím, že to úplně nezáleží na tom, jestli Natálie Kryštofa uloví, ale spíš na tom, jak to cítí on. Natálie se může snažit, jak chce, ale jestli jí on neopětuje city, má to marný.“

Herečka se na chatu rozepsala také o svém soukromí. Ocitla se někdy v situaci, v jaké je nyní její postava Natálie? „Myslím, že každá žena řešila v životě nejasnost ve svých citech. Stát se to může každému, důležité je se správně rozhodnout,“ odpověděla na jeden z dotazů na tělo.  

Natálie jde s pravdou ven. Jak vše praskne před Márou?
Natálie jde s pravdou ven. Jak vše praskne před Márou?

​Někteří z vás představitelku Natálie velmi dobře znají coby youtuberku Nicky Tučkovou. Můžeme se těšit na nová videa? „Myslím, že Nicky už bylo dost. I když občas mi ta sranda chybí,“ prozradila herečka. A nejen to. Na chatu se také dočtete, jaké byly začátky Nicky Tučkové.  

A co všechno Táňa Malíková prozradila ze svého soukromí? Třeba to, kde ji můžete potkat, kam jezdí za rodiči, co dělá její přítel, jak relaxuje či jestli velká pařmenka. A nezalekla se ani kritiky. Jak na ni vtipně reagovala?   

Celý chat s představitelkou Natálie Táňou Malíkovou najdete zde:

​Nenechte si ujít nové díly Ulice vždy od pondělka do pátku od 18:25. 

Na nejnovější odvysílanou epizodu se můžete podívat zde.


Matěj v šoku. Co Katarína zvažuje?