Chat s Pokladníkem: Poteče krev!

Publikováno 31.10.2019

Seriál Ulice: Chat s představitelem Pokladníka Tomášem Kobrem
Zdroj: TV Nova

Pokladník již nějakou dobu zasahuje Lumírovi a jeho blízkým do života. Dokud dělají, co on chce, těží z toho obě strany. Teď ale začíná jít do tuhého. Kdo a proč by se měl mít na pozoru? A jak Pokladníka vnímá jeho představitel Tomáš Kobr? Ve čtvrtek jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá,

Pokladník si jde chladnokrevně za svým, ať to stojí, co to stojí. Přestože tvrdí pravý opak, jeho metody ani kontakty se během let moc nezměnily. Když se vrátil Lumírovi po deseti letech do života, nalákal ho na oboustranně výhodné spojenectví s cílem zbavit se společného nepřítele – starosty Radka Mastného. Pak si Lumíra zavázal půjčkou, jež má ale svá úskalí. Chce za ni protislužby, do kterých se Lumírovi ani trochu nechce.

Pokladník není z těch, kteří by nechali věci být, pokud se nevyvíjejí podle jejich představ. Dokáže si prosadit svou za každou cenu. To předvede i nyní, kdy se hodlá zbavit dalšího člověka, který mu stojí v cestě. Tím to však zdaleka nekončí… Co má Pokladník v plánu? Kdo a proč by se měl mít na pozoru? Jak nemilosrdný dokáže být? Co si o tom myslí představitel Pokladníka Tomáš Kobr? Jak ho on sám vnímá? Ve čtvrtek 31. října jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

CHAT S PŘEDSTAVITELEM POKLADNÍKA TOMÁŠEM KOBREM JE ZDE:

Za všechny zaslané dotazy vám děkujeme.

Premiérové epizody seriálu vysílá TV Nova od pondělka do pátku vždy od 18:25. 

Na nejnovější odvysílanou epizodu se můžete podívat zde.


Filip si koleduje. Jakou lekci mu dá ve škole Magda?