Rozchody, prozrazená tajemství a komplikace s porodem. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Publikováno 04.11.2019


V Ulici to opět vře. Bedřicha dostihnou naplno následky činu, za který si odpykal trest v kriminále. Jana už nemůže dál a udělá radikální krok ve vztahu s Jardou. Minulost se připomene také Světlaně, když stane tváří v tvář Pokladníkovi. A Kataríniny blízké zaskočí komplikace kolem jejího porodu. Ovšem nejen to. Co všechno přinesou tento týden nové díly Ulice?

Komplikace s porodem

Jak málo někdy stačí, aby se nám život převrátil vzhůru nohama a to, co pro nás bylo důležité, se najednou stalo jen malicherností, na kterou okamžitě zapomeneme? V pradlence to znovu zabouří, Lubici opět rupnou nervy a pěkně od plic všem řekne, co si myslí o nejnovějších plánech Matěje a Kataríny. Pro těhotnou Katarínu to je bohužel poslední kapka. Domů se vrátí v takovém stavu, že s ní Matěj odjede ihned do nemocnice, kde se dozví špatné zprávy. S porodem mohou být komplikace… Co je s Katarínou? Co ji tak rozruší? A jaké to má následky? 

Janin radikální krok

Dokáže člověk poručit svému srdci, svým citům, a chovat se v práci naprosto profesionálně? Jana i Jarda se o to snaží, ale oběma dává každé jejich setkání docela zabrat. Shledání, jež je dříve nabíjela energií, jsou pro ně nyní utrpením, protože musí bojovat sami se sebou a svými city k tomu druhému. Jak dlouho se to dá vydržet? Oba jsou odhodlaní to zvládnout, již brzy však dojde k velkému zvratu… Co se mezi nimi stane? A jak to ustojí?  

Prozrazená tajemství

Co by mělo zůstat navždy utajeno, aby to neublížilo těm, které máme rádi či které milujeme, a kdy je naopak lepší mít čistý stůl a vytáhnout kostlivce ze skříní? Karla stále netuší celou pravdu o rozchodu Natálie a Jirky, jakou roli v něm nechtěně sehrál Mára. Nyní se to dozví, ke všemu způsobem a ve chvíli, kdy ji to raní víc než kdy jindy... Co jí k tomu řekne samotný Mára? Jak se s tím Karla vypořádá? A co je na ni už hodně silná káva?  

Temné výhrůžky

Je možné udělat za minulostí tlustou čáru a začít znovu, s čistým štítem? Co dělat, když nás dožene právě naše temná minulost? Světlana věří, že se jim podařilo uniknout ze spárů mafiánů v čele s Pokladníkem, že pro ně nejsou již zajímaví. O to větší šok zažije, když se právě s Pokladníkem setká v místech, kde by to ani ve snu nečekala, v místech, kde se až dosud cítila v bezpečí… Jak tohle shledání zvládne? Kde a proč se Pokladník bez varování objeví? A co všechno se tím rozpoutá?  

Drsné stíny minulosti

Jsme připraveni čelit následkům našich činů, za které jsme zaplatili hodně vysokou daň a které jsou pro nás noční můrou i po letech? Bedřich se snaží žít dál, ale tragédie, která se stala před lety souhrou nešťastných náhod a kvůli které skončil ve vězení, ho stále pronásleduje. Teď se stane něco, co ho donutí znovu otevřít svou třináctou komnatu, něco, co ho pořádně rozhodí. Tajemný mladík ho obviní ze zabití svého otce… Co to s Bedřichem udělá? Čemu musí najednou čelit?

Překročení mezí

Jak dát najevo ženě, že o ni máte zájem? A jak naopak odkázat do patřičných mezí muže, který dělá vše pro to, aby vás sbalil, bez ohledu na vaše odmítnutí? Radek Mastný bere Blanku útokem. Je si jistý, že je to jen otázkou času, kdy ji dostane. Jenže Blanka to vidí právě naopak… Jak se chce Mastného zbavit? Co je pro ni už docela přes čáru?

Nenechte si ujít nové díly Ulice vždy od pondělka do pátku od 18:25. Popět jsou plné emocí, nečekaných zvratů, lásky, nadějí i těžkých zkoušek.

Na nejnovější odvysílanou epizodu se můžete podívat zde.