Poteče krev! Jak se to vyostří kolem Pokladníka?

Publikováno 05.11.2019


Pokladník si jde tvrdě za svým bez ohledu na to, jakou paseku to napáchá v životech jeho protivníků. Pokud s ním a jeho lidmi člověka nespolupracuje, brzy pocítí, zač je toho loket. Kdo z Ulice by se měl začít obávat o svůj život? Jak se to vyostří? Nejen na tyto otázky odpověděl na chatu představitel Pokladníka Tomáš Kobr.

Pokladník si umí prosadit svou, ať to stojí, co to stojí. Nejprve to zkusí po dobrém, pak přitvrdí, pokud se věci nevyvíjejí podle jeho představ. Má moc, kontakty i prostředky, jeho minulost je hodně temná stejně jako přítomnost, i když vystupuje jako seriózní byznysmen. Denise Mastné minulý týden vyhrožoval tak, že ta se chystá z radnice raději odejít. Tím to však zdaleka nekončí. „Teprve teď si Pokladník začne konečně prosazovat svou,“ ujistil všechny na chatu představitel Pokladníka Tomáš Kobr.

Spoustu z vás zajímalo, jestli půjde v Ulici o život. „Pokladníkovy vyjednávací metody jsou účinné,“ naznačil sympatický herec a později dodal: „Krev rozhodně poteče... A možná zubatá bude čekat za rohem…

Jde přes mrtvoly: Kdo je Pokladník a jak si vyřizuje účty?
Jde přes mrtvoly: Kdo je Pokladník a jak si vyřizuje účty?

Je ale otázkou, kdo by se měl mít na pozoru. Adeptů je totiž hned několik. „Lumír přestává spolupracovat, co myslíte, že bude dál?“ odpověděl na chatu Tomáš Kobr a vzápětí všechny ujistil, že v Lumírově rodině ještě nadělá pořádnou paseku. Znovu se setká se Světlanou, ušetřeni nebudou ani ostatní včetně Pavla či Venduly.  

Jde do tuhého. Jak chce Pokladník odklidit Denisu z cesty?
Jde do tuhého. Jak chce Pokladník odklidit Denisu z cesty?

Na otázku, jestli se úplně zbaví Mastného, představitel Pokladníka odvětil: „Pracujeme na tom.. A myslím, že to bude hodně drsné.

A jak to bude dál s Ájou? Stane se z ní tajemnice? „Pokladník a jeho lidi udělají vše pro to, aby to tak bylo,“ nenechal nikoho na pochybách Tomáš Kobr. Spoustu z vás ještě zajímalo, jestli se dá Pokladník dohromady právě s Ájou. „Slečna Ája je velmi chytrá a kreativní. Však ještě uvidíte. Zatím je Pokladníkovi hodně sympatická a ochotně spolupracuje. Byli by opravdu hrůzostrašný pár a šel by z nich respekt. Myslím, že by nastala totální doba temna.  Taková Addams Family,“ připustil herec.

Ája si jde tvrdě za svým. Jak opět vystrčí drápky?
Ája si jde tvrdě za svým. Jak opět vystrčí drápky?

Tomáš Kobr odpovídal na chatu i na osobní otázky. Věděli jste o něm, že je vystudovaný učitel, nebo že pochází z Náchodu, do kterého občas zavítá i nyní? Často ho ovšem můžete potkat v Praze či Českých Budějovicích, kde hraje v Jihočeském divadle. A co o sobě nebo dění v Ulici ještě prozradil? Přečtěte si celý jeho chat zde.

Chat s Pokladníkem: Poteče krev!
Chat s Pokladníkem: Poteče krev!

Na co se můžete těšit? Jak se to vyostří kolem Pokladníka? Jeho představitel Tomáš Kobr odpovídal na chatu na vaše dotazy.

Premiérové epizody seriálu vysílá TV Nova od pondělka do pátku vždy od 18:25. 

Na nejnovější odvysílanou epizodu se můžete podívat zde.