Odtajněno: Jak to bude dál s Denisou a Ájou? Vrátí se Denisa na radnici?

Publikováno 11.11.2019


Áje se podařilo vyštípat Denisu z postu tajemnice a ujmout se jejího místa na radnici. Co nyní s Denisou bude? Vrátí to Áje i s úroky? Co čeká Áju? A co všechno na sebe, své kolegy i natáčení Ulice prozradily představitelky Áji a Denisy Barbora Mudrová a Stanislava Jachnická?

Na radnici dnes došlo k obrovské změně na sekretariátu. Denisa odešla, na její místo nastoupila ambiciózní podrazačka Ája. Ty dvě si nic nedarovaly, jejich představitelky Stanislava Jachnická a Barbora Mudrová spolu ale perfektně vycházejí, jak předvedly i na live streamu. Zároveň odtajnily spoustu pikošek z natáčení Ulice a prozradily také leccos ze svého soukromí.

Spoustu z vás nyní zajímá, jestli se Denisa na radnici opět vrátí, co s ní nyní bude dál. „Doufám, že se na radnici vrátím v plné parádě, natřu ti to a zase to tam vezmu do svých rukou. Třeba udělám i nějaký intriky,“ nemíní svou sokyni šetřit Denisa Mastná. Její představitelka Stanislava Jachnická si hned začala utahovat z Barbory Mudrové, jež hraje Áju: „Tobě to je líto, že odcházím, viď?“ „No, je mi to líto,“ přiznala otevřeně Barbora a dodala: „Myslím, že by bylo super, kdyby se Stáňa vrátila a vykopla mě. My jsme si totiž vymysleli linku s Petrem Vackem, kterou nám zatím nikdo nevytvořil. Ale my věříme, že nám napíšou, že se jednou potkáme v blázinci.

Denisa se s Ájou nepáře. Jak ji zadupe do země?
Denisa se s Ájou nepáře. Jak ji zadupe do země?

Před časem odešel z radnice Radek Mastný. Zatím se zdá, že složil zbraně. Opravdu to tak je, nebo o něm ještě uslyšíme a začne dělat opět problémy? „Mně ne, protože my jsme na tom teď stejně. On už na radnici není, já taky odcházím, takže není důvod, aby mi dělal problémy. Spíš si myslím, že by se mohli spojit,“ míní představitelka Mastného druhé exmanželky.

Potupa a hořký konec na radnici. Jak si Mastného vychutnají Lumír, Tonda a Denisa?
Potupa a hořký konec na radnici. Jak si Mastného vychutnají Lumír, Tonda a Denisa?

​Ája je nyní jednou z největších záporaček Ulice. Schytává to její představitelka nějak od diváků? „Víte, co je zajímavý? Já mám sestru, jednovaječný dvojče. Mě jako Áju na ulici nikdo nepozná. A moji sestru, která má dlouhý hnědý vlasy, vlastně vůbec nevypadá jako Ája, tak ji poznávají a myslí si, že to Ája je. Navíc se jmenuje Alena, doma jí opravdu říkáme Ájo, takže to je velký paradox,“ přiznala Barbora Mudrová.

Na jaké natáčení sympatické herečky nikdy nezapomenou? „Točit s Mirkem Hanušem a Vaškem Svobodou dohromady, a nesmát se, tak to je opravdu vysoká škola. Už se muselo několikrát natáčení zastavit a museli jsme se jít půl hodiny uklidňovat, protože hochům přišlo třeba vtipný, že mají kosočtverce na svetru. Takový krásný norský vzor, a kluky to tak odbouralo, že se prostě nedalo točit dál,“ prozradila Stanislava Jachnická. „Mně se třeba stalo, když jsem točila s Robertem a Adrianou, že jsem měla naštvaně odejít, ale uklouzlo mi to a zajela jsem pod kameru,“ směje se Barbora Mudrová.   

Nefalšované zděšení: Co Denisu tak vyvede z míry?
Nefalšované zděšení: Co Denisu tak vyvede z míry?

Kde můžete obě herečky vidět v nejbližší době naživo? „Přijeďte se podívat do Mladé Boleslavi na derniéru Chaplina, kterého hraje Matouš Ruml. Já tam ztvárňuju jednu z jeho manželek. Je to skvělé představení, určitě si to nenechte ujít,“ láká do divadla Barbora Mudrová. „A já vás zvu do počernického pivovaru, kde se můžete během představení i najíst. Budeme tam mít premiéru detektivky, kterou jsem napsala i režírovala. Herci nejprve hrají klasický děj, pak se stane vražda, a v druhé půlce představení pomáhají diváci odhalit vraha. Bude se to jmenovat Jack Rozparovač. Nyní tam hrajeme komedii Vraždu v pivovaru. Nejedná se o úplně klasické divadlo, takže na nás rádi chodí i muži, kteří by jinak do divadla asi nepřišli,“ překvapila svou kolegyni Stanislava Jachnická.   

Jak spolu herečky vycházejí v reálu? Jak jim občas dávají zabrat scénáře a jaké na to mají fígle? Jak se dokáže Stanislava Jachnická během chvilky proměnit ve Phoebe z Přátel? Co všechno na sebe představitelky Áji a Denisy prozradily? Co o nich určitě nevíte? Podívejte se na video.

Jak to bude dál? Tento live stream s představitelkami Denisy a Áji Stanislavou Jachnickou a Barborou Mudrovou vám napoví.  

Premiérové epizody seriálu vysílá TV Nova od pondělka do pátku vždy od 18:25. 

Na nejnovější odvysílanou epizodu se můžete podívat zde.