Chat s Václavem Benešem: Katarína si ještě sáhne na dno...

Aktualizováno 15.11.2019

Seriál Ulice: Chat s představitelem Václava Beneše Františkem Kreuzmannem
Zdroj: TV Nova

Václav Beneš má opět starostí nad hlavu, a to nejen kvůli pradlence, ale i kvůli Kataríně a miminku, o které si dělá velké starosti. Jak na tom jsou? Co je pro Václava nyní nejhorší? A co by mu doporučil jeho představitel František Kreuzmann? V pátek jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Václav se snaží být Kataríně oporou, ovšem i na něj začíná doléhat vše, co se nyní u nich děje. Neustálé hádky Vlaďky a Lubici, kvůli kterým mu ruply ve čtvrtek nervy, vážné komplikace u těhotné Kataríny, jež mají za následek předčasný porod. Václav je obvykle kliďas, nyní je toho ale i na něj už moc. Největší starost mu dělá pochopitelně Katarína a miminko, i když věří, že zvládnou i tuhle těžkou zkoušku.

Václav v tom naštěstí není sám. S Matějem si jsou navzájem oporou, navíc když jde do tuhého, dokážou překvapit i Vlaďka a Lubica. Začne se konečně i u nich blýskat na lepší časy? Jak to plánují dál? Jak na tom je Katarína a miminko? Co je pro Václava hodně těžké? Co by mu doporučil jeho představitel František Kreuzmann? Jak se mu natáčely tyto díly plné zvratů? Jaký bude mít advent? Co ho nyní čeká? V pátek 15. listopadu jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá. Za všechny zaslané dotazy vám děkujme,

CHAT S PŘEDSTAVITELEM VÁCLAVA BENEŠE FRANTIŠKEM KREUZMANNEM NAJDETE ZDE:

Premiérové epizody seriálu vysílá TV Nova od pondělka do pátku vždy od 18:25. 

Na nejnovější odvysílanou epizodu se můžete podívat zde.


Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!