Velké podpásovky, strach o dítě, ďábelský Mikuláš, drsné lekce i nečekaná bitka. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Publikováno 02.12.2019


Kam až může zajít vyřizování si účtů? Krize mezi Filipem a Kristýnou se natolik vyhrotí, že poteče krev. Pořádné čertovské nadělení i ďábelskou pomstu zažijí v bistru. Katarínu sice pustí z porodnice domů, vyhráno ale stále není. Jak je na tom Vincent? Karla a Mára čelí nečekaným ranám do zad. Bedřichovi se vrací do života Dan. A nejen to. Co všechno přinesou tento týden nové díly Ulice?

Nečekané rány do zad

Co všechno může ovlivnit šetření sociálky, zda dokážete být dobrými rodiči? Jak málo někdy stačí, aby člověk ztratil to, na čem mu hodně záleží, včetně iluzí o svých blízkých? Sociálka se tentokrát zaměří na Karlu a Máru, aby posoudila, zda se zvládnou postarat o malého Vojtu a vytvoří mu takové zázemí, jaké potřebuje. Úřednice je opravdu důkladná, nechce nic podcenit. Díky tomu se dostane i do situací, jež vyvolají spoustu pochybností. Navíc se ukáže, že se o Karlu a Máru nezajímá jen tak náhodou… Kdo šetření sociálky neustojí a proč? Jaké výsledky šetření přinese? Kam až zajde Věrka ve snaze varovat Karlu a Máru před všemi úskalími, jež osvojení dítěte může skýtat? A čím Karlu a Máru šokuje malý Vojta?

Strach o dítě, obavy o mámu

Co zažívají novopečení rodiče, kteří se strachují o život a zdraví svého dítěte? Nakolik je to změní? A jak je dokáže v těchto náročných chvílích podpořit jejich okolí? Matěj a Katarína si nyní procházejí hodně těžkým obdobím. Netroufají si plánovat budoucnost, neví, jak to s nimi bude dál. Dělají si starost o syna, jenž přišel na svět o dva měsíce dříve. Aby toho nebylo málo, blízcí mají obavy i o Katarínu, která je jako vyměněná. A právě když je nejhůř, vezme to do svých rukou Lubica, jež opět všechny překvapí… Co Lubica udělá? Co je s Katarínou? Jak na tom je po předčasném porodu ona a jak miminko? A jak Matěje změní otcovství?

Čertovské nadělení

Jak o sobě dát vědět, když rozjíždíte nový podnik? Vendula využije dnešního Mikuláše ke speciální akci v bistru, do níž zapojí nejen svou rodinu včetně Mária, ale i někoho, kdo má k Nyklovým a pekařství hodně blízko, někoho, kdo se do starých známých míst vrátí v rouše anděla. Jenže jak to tak bývá, ne všechno se vydaří podle Venduliných představ. V bistru se to najednou začne hemžit čerty a ukáže se dokonce i samotný ďábel… Jakou akci Vendula vymyslí? Jak se jí to vymkne z rukou? A čím Mário nečekaně zaboduje při promu této akce? 

Sladká pomsta

Kolik podob může mít pomsta? Jak dát lekci tomu, kdo přestal být loajální, a navrch dostat na svou stranu někoho, kdo nám stojí v cestě? Pokladník je mistrem manipulace, ostatní si vodí na své scéně jako loutkoherec své loutky. Nyní zasáhne do životů Lumíra a Mastného takovým způsobem, že to může mít pro oba fatální následky… Co Pokladník udělá? Jak tím ovlivní životy těch, kterých se to týká, i jejich blízkých? Co a komu hrozí?

Pomoc, nebo odpustky?

Umíme se postavit čelem důsledkům našich činů? Nakolik naše kroky řídí svědomí a nakolik zdravý rozum? Bedřichovi se znovu vrací do života Dan. A opět to není jen tak. Zasahuje do jeho soukromí, vytasí se s dalším požadavkem, chová se tak, že tím mimoděk jen potvrdí Zuzanino podezření... Co je pro Bedřicha poslední kapka? Co je u Dana více než podezřelé? A jak se k tomu Bedřich postaví?

Nečekaná bitka

Co dokáže člověka vyprovokovat natolik, že se přestane ovládat, a přestože je nekonfliktní typ, vrhne se na toho druhého a začne si s ním vyřizovat účty pěstmi? Adam není žádný rváč, tentokrát se ale neudrží. Při náhodném setkání s Filipem najednou uvidí rudě a začne ho mlátit hlava nehlava. To se samozřejmě neobejde bez neblahých následků, které budou řešit všichni jejich blízcí… K čemu mezi těmi dvěma dojde? Jak to vezmou ostatní? Co to udělá se vzájemnými vztahy?

Nenechte si ujít nové díly Ulice vždy od pondělka do pátku od 18:25. Přinesou dramatické chvíle, překvapivé zvraty, spoustu emocí, podrazy, sílu rodinných pout i mikulášskou nadílku trochu jinak, než jste zvyklí.

Na nejnovější odvysílanou epizodu se můžete podívat zde.