Chat s představitelkou Vlaďky Kučerové Alenou Mihulovou: Jak to bude dál s Katarínou a jejím odmítáním syna?

Aktualizováno 10.09.2019

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Vlaďky Kučerové Alenou Mihulovou
Zdroj: TV Nova

Vlaďka se stala nedílnou součástí rodiny Matěje a Kataríny. Je jim velkou oporou stejně jako Václavovi v pradlence, kde nyní tráví spoustu času. Bude to tak i nadále? Jak vnímá stav Kataríny? Co je pro ni alarmující? A co si tom myslí představitelka Vlaďky Alena Mihulová? Ve středu jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Vlaďka se neomylně objeví tam, kde jí je třeba. Obětavě pomáhá Matějovi, Kataríně i Václavovi v těžkých chvílích, což bylo zpočátku trnem v oku Lubici, která na ni žárlila. Před pár týdny ale ty dvě zakopaly válečnou sekeru, protože je spojil společný strach o Katarínu a malého Vincenta. Nyní spolu ty dvě kooperují, jak nejlépe umí, aby byly oporou Kataríně i Matějovi. Zatímco Lubica se nyní snaží postavit na nohy zničenou Katarínu, Vlaďka se zaměřila na pradlenku a Václava, aby aspoň tam šlapalo vše, jak má. Ostatně není sama, kdo přidá překvapivě ruku k dílu.

Empatická Vlaďka sice vyklidila pole Lubici, to ovšem neznamená, že by Katarínu pustila ze zřetele. Právě naopak. I ona by byla ráda, kdyby se Katarína dala co nejdříve dohromady, i jí dělá Katarínin stav čím dál větší starost. Co pro ni již brzy udělá? Jak spolu nyní vycházejí s manželem? Jak to bude dál mezi ní a Lubicou? Jak s malým Vincentem a Katarínou? Co si o tom myslí představitelka Vlaďky Alena Mihulová? Co by doporučila Kataríně a jejím blízkým? A co ji čeká v nejbližší době? Ve středu 4. prosince jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

CELÝ CHAT S PŘEDSTAVITELKOU VLAĎKY KUČEROVÉ ALENOU MIHULOVOU NAJDETE ZDE:  

Za všechny zaslané dotazy vám děkujeme!

Premiérové epizody seriálu vysílá TV Nova od pondělka do pátku vždy od 18:25. 

Na nejnovější odvysílanou epizodu se můžete podívat zde.


Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!