Chat s Veronikou Maléřovou: O Radce ještě spoustu věcí netušíme!

Aktualizováno 12.11.2016

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Veroniky Maléřovou Hanou Holišovou
Zdroj: TV Nova

Radka zasahuje do záležitostí rodiny Maléřových čím dál víc. Přijde Veronika kvůli ní o domov v Loučce? Co si o tom myslí představitelka Veroniky Hana Holišová? Ve středu jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Přehrát poslední díl Ulice

 

Veronika to spolu s rodinou v poslední době schytává ze všech stran. Jako by se osud spikl proti nim. Jen co se zdá, že konečně bude dobře, přilétne další rána. A pokaždé ze směru, odkud to nikdo nečeká. Tentokrát to bude pořádná podpásovka, protože se to týká Veroničina domova v Loučce. Radka tlačí na Josefa, aby dům prodali. Dosáhne svého?

 

 

Veronika si dělá starosti i kvůli zraněnému Martinovi. Rekonvalescence nepostupuje tak rychle, jak by si Martin přál. Proto začíná být dost netrpělivý a dělá pravý opak toho, co mu lékař doporučil, v domnění, že tím své uzdravení urychlí. Na Veronice je navíc zajištění příjmu pro celou rodinu, takže se má co otáčet. A aby toho nebylo málo, přilétne další ťafka v podobě rozsudku. Co je pro Veroniku nyní nejtěžší? Jak vnímá Radku? Čeho se teď obává nejvíc? A jak se na Veroničiny trable dívá její představitelka Hana Holišová? Co by Veronice doporučila? Ve středu 2. listopadu jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

 

CHAT S PŘEDSTAVITELKOU VERONIKY MALÉŘOVÉ HANOU HOLIŠOVOU NAJDETE V RUBRICE ROZHOVORY.

 

Za všechny zaslané dotazy vám děkujeme.

 

Příště bude na chatu představitelka Venduly Maříkové Anežka Rusevová.

 

 

 

HLASUJTE! Má Radka právo zasahovat do záležitostí Maléřových?
HLASUJTE! Má Radka právo zasahovat do záležitostí Maléřových?


UKÁZKA z úterní Ulice: Tady něco nehraje! Co Martin tají svým blízkým?
UKÁZKA z úterní Ulice: Tady něco nehraje! Co Martin tají svým blízkým?

 

 

 

 


Matěj v šoku. Co Katarína zvažuje?