Chat s Hedvikou Gregorovou: Na moji svabu s Otíkem hned tak nezapomenete!

Aktualizováno 05.07.2017

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Hedviky Gregorové Lenkou Zahradnickou
Zdroj: TV Nova

Hedvika se už nemůže dočkat svatby. Dokonce Otovi chystá i jedno obrovské překvapení. Co se stane ještě do svatby? Jaká bude veselka? A co by Hedvice doporučila její představitelka Lenka Zahradnická? V úterý jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Přehrát poslední díl

Už se to blíží! Hedvika již stříhá pomyslný metr, do svatby zbývají necelé tři týdny. Hedvika se nemůže dočkat, až s Otou stanou před oltářem a řeknou si své ano. Splní se jí tím její sen. Navíc se provdá za někoho, koho z celého srdce miluje. Proto by byla ráda, aby byl tento den pro ni i Otu nezapomenutelný. Samotná svatba jí k tomu ale nestačí. Hedvika to chce ještě ozvláštnit velkým překvapením pro Otu.

 


Hedvika se rozhodla, že si nechá na lopatku vytetovat obrázek, který Ota namaloval na jejich prvním rande. Pro Otu to má být velké překvapení, takže to před ním Hedvika tají, jak jen to jde. Jenže do svatby se toho může ještě hodně stát. Samotná Hedvika se Otovi nechtěně postará o obrovská muka. Jaké to bude mít následky? Jaká bude svatba? Co už bude moc i na Hedviku? A co by Hedvice doporučila její představitelka Lenka Zahradnická? V úterý 6. června jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

 

CHAT S PŘEDSTAVITELKOU HEDVIKY GREGOROVÉ LENKOU ZAHRADNICKOU NAJDETE V RUBRICE ROZHOVORY.

 

Za všechny zaslané dotazy vám děkujeme! 

 

Příště bude na chatu Jirka Herman neboli jeho představitel Jan Holík.

 

UKÁZKA z úterní Ulice: Hedvika má na krajíčku! Co je na ni už moc?
UKÁZKA z úterní Ulice: Hedvika má na krajíčku! Co je na ni už moc?

 

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Překvapení! Čím Ota a spol. dostanou Hedviku?
UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Překvapení! Čím Ota a spol. dostanou Hedviku?

 

 

 


 


Matěj v šoku. Co Katarína zvažuje?