Chat se Světlanou Nyklovou: Ještě zažiji těžké chvilky...

Aktualizováno 31.03.2018

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Světlany Nyklové Terezou Bebarovou
Zdroj: TV Nova

Se Světlanou to začne být už brzy hodně nahnuté kvůli intrikám Roberta a Mastného. Co se stane? Jak se to podepíše na jejím životě? A co si o tom myslí představitelka Světlany Tereza Bebarová? Ve čtvrtek jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá,

Přehrát poslední díl

Je to paradox. Přestože se Světlana snaží vymýtit korupci na radnici, je to právě ona, kdo je křivě obviněn z korupčního chování. Stačilo jen málo – důvěřovat tomu nesprávnému člověku, jehož jmenovala svým asistentem. Robert ji navíc udal i na policii, aby se jí pomstil a zároveň se sám vyhnul jakémukoliv podezření. A nejen to. Coby loutka Mastného ji chce zničit úplně.

 

 

Světlaně až nyní dochází, jakého hada si hřála na prsou. Ani ona ale netuší, v jak velkém průšvihu kvůli podrazáku Robertovi nyní lítá, do jaké pasti se nechala chytit. A co je na tom nejhorší – proti jejich intrikám zatím není obrany… Kam až to zajde? Co Světlaně hrozí? Jak to s ní bude dál? A co by Světlaně nyní doporučila její představitelka Tereza Bebarová? Ve čtvrek 15. března jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

 

CHAT S PŘEDSTAVITELKOU SVĚTLANY NYKLOVÉ TEREZOU BEBAROVOU NAJDETE V RUBRICE ROZHOVORY.

 

Za všechny zaslané dotazy vám děkujeme!


 


Matěj v šoku. Co Katarína zvažuje?