Chat s Otou Puklickým: Svatba na obzoru!

Aktualizováno 17.06.2018

Seriál Ulice: Chat s představitelem Oty Puklického Filipem Rajmontem
Zdroj: TV Nova

Ota si již delší dobu zahrává se svým zdravím. Teď na to šeredně doplatí. Jak vážné to s ním je? A co by mu doporučil jeho představitel Filip Rajmont? Ve středu jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Přehrát poslední díl

Ota se dlouho nemohl vzpamatovat z rozchodu s Hedvikou, kterou opravdu miloval, i když jí v panické hrůze ze závazků utekl od oltáře. Pookřál až po půl roce díky excentrické Johance, která je přesně podle jeho gusta – nepředvídatelná, správně praštěná, neskutečně akční. Udržet s ní tempo je ale pro Otu čím dál náročnější. A to nejen vzhledem k jejich věkovému rozdílu.

 

 

Ota podniká s Johankou nejrůznější akce téměř noc co noc. Zatímco Johanka se pak v klidu vyspí, Ota musí ráno nastoupit do školy a učit. Takový zápřah se nedá vydržet donekonečna, což již brzy zjistí i samotný Ota. Zkolabuje přímo ve škole, mámě před očima. Jak vážné to s ním je? Jaké budou následky jeho kolapsu? A co by Otovi doporučil jeho představitel Filip Rajmont? Ve středu 30. května jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

 

CHAT S PŘEDSTAVITELEM OTY PUKLICKÉHO FILIPEM RAJMONTEM NAJDETE V RUBRICE ROZHOVORY.

 

Za všechny zaslané dotazy vám děkujeme!

 

CO V TV NEUVIDÍTE: David, nebo Ota? Který z nich si víc zavařil?
CO V TV NEUVIDÍTE: David, nebo Ota? Který z nich si víc zavařil?

 

UKÁZKA ze středeční Ulice: Johančin striptýz ve škole: Jak zareagují studenti?
UKÁZKA ze středeční Ulice: Johančin striptýz ve škole: Jak zareagují studenti?

 

 

 


Co přinese epizoda 3757?