Chat s Martinem Maléřem: Praskne to!

Aktualizováno 31.03.2019

Seriál Ulice: Chat s představitelem Martina Maléře Tomášem Dastlíkem
Zdroj: TV Nova

Martin podlehl svým citům a má poměr se Šárkou. Jak to s nimi bude dál? Jak dlouho dokáže vést dvojí život? A co si o tom myslí představitel Martina Tomáš Dastlík? V úterý jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Martin je do Šárky zamilovaný až po uši. Veroniku kvůli ní podvádí, žije dvojí život všech nevěrných mužů. Najednou se ocitl mezi milenkou a manželkou s rodinou. Jenže není z těch, kteří dokážou lhát do očí, a tak to snáší čím dál hůř. Jak dlouho dokáže takhle fungovat? Jak to s ním bude dál?

 

 

Martin by se měl naplno věnovat rodině a synovi, jenže jeho myšlenky neustále utíkají k Šárce. To se projevuje i na jeho chování. Je čím dál nervóznější, vybuchuje mnohem častěji než dřív, doma se mučí výčitkami svědomí. Aby toho nebylo málo, Filip mu začíná přerůstat přes hlavu. Kvůli Šárce navíc dost riskuje, aby s ní byl aspoň na chvíli v soukromí. Jak si to představuje dál? Je ochoten kvůli Šárce rozbít svou rodinu? Co je pro něj nyní nejhorší? Jak vnímá Šárku, a jak Veroniku? A co by Martinovi doporučil jeho představitel Tomáš Dastlík? Co si myslí o jeho dvojím životě? V úterý 19. března jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

 

CHAT S PŘEDSTAVITELEM MARTINA MALÉŘE TOMÁŠEM DASTLÍKEM NAJDETE V RUBRICE ROZHOVORY.

 

Za všechny zaslané dotazy vám děkujeme.


 


Co přinese epizoda 3757?