Chat s Ájou Holoubkovou: Rozjedu hitparádu podrazů!

Aktualizováno 21.04.2019

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Áji Holoubkové Barborou Mudrovou
Zdroj: TV Nova

Áje zase jednou povolí nervy kvůli Kataríně. Cítí v ní sokyni a podle toho se i chová. Kam až zajde, aby byl Matěj jen její? A co si o tom myslí představitelka Áji Barbora Mudrová? V pátek jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Ája se před časem nechala slyšet, že Matěj je její projekt. Nepopírá, že se jí líbí, ovšem mnohem důležitější jsou pro ni benefity, jež jí ze vztahu s ním plynou. O ně rozhodně nehodlá přijít, takže se snaží, aby si Matěje udržela a co nejvíce omotala kolem prstu, aniž ten by měl tušení, co se děje. Její plány však neustále nabourává dění kolem pradlenky.

 

 

Ája jen hodně nerada vidí, jak se Matěj pořád kolem pradlenky motá, jak mu na ní záleží. Vadí jí to ze dvou důvodů. Její ženský instinkt ji varuje před případnou hrozbou ze strany Kataríny. Navíc si myslí, že Benešovi Matěje jen zneužívají. Jakmile zjistí, jak to je s mimosoudním vyrovnáním, začne běsnit, protože se jí tím nabourají i její plány. A to je jen začátek… Co všechno udělá, aby si Matěje udržela? Co je pro ni nejdůležitější? Jak bere Katarínu? Jak se dívá na konání Mastného na radnici? A co si o Áje myslí její představitelka Barbora Mudrová? Co by jí doporučila? Jaká je ona sama? V pátek 29. března jste s ní pobírali na chatu vše, co vás zajímá.

 

CHAT S PŘEDSTAVITELKOU ÁJI HOLOUBKOVÉ BARBOROU MUDROVOU NAJDETE V RUBRICE ROZHOVORY.

 

Za všechny zaslané dotazy vám děkujeme.