Chat s Magdou Procházkovou: Moje maminka se už brzy objeví

Aktualizováno 21.04.2019

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Magdy Procházkové Veronikou Čermák Mackovou
Zdroj: TV Nova

Magda docela vypekla kluky svým kanadským žertíkem. Jak se to podepíše na jejich vztazích? Jaká tajemství Magda má? A co si o tom myslí představitelka Magdy Veronika Čermák Macková? V pátek jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Magda vrátila Jirkovi a Mikimu jejich legrácky i s úroky. Pobavila se na jejich účet, navíc se jí povedlo něco, co se někomu hned tak nepodaří – kluky opravdu dostala. Oba měli co dělat, aby to v restauraci ustáli, zvláště když všichni začali skandovat, aby si veřejně dali pusu. Jenže místo toho, aby se tomu pak všichni zasmáli, kluci zmizeli dřív, než Magdě skončilo její vystoupení. Co si o tom Magda myslí? Jak kluky bere?

 

 

Jirka a Miki patří mezi Magdiny blízké přátele. Přesto ani oni o ní téměř nic nevědí. Magda je docela velká tajnůstkářka, spoustu věcí ze svého života si nechává pro sebe. Svěřuje se částečně Otovi nebo Anče, oni ji momentálně znají nejlépe. Co pro ni znamenají? Co je pro ni nejdůležitější? Proč si tak chrání své soukromí? A co si o tom myslí představitelka Magdy Veronika Čermák Macková? Jak Magdu vnímá? V pátek 5. dubna jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

 

CHAT S PŘEDSTAVITELKOU MAGDY PROCHÁZKOVÉ VERONIKOU ČERMÁK MACKOVOU NAJDETE V RUBRICE ROZHOVORY.

 

Neváhejte a ptejte se!

 


Matěj v šoku. Co Katarína zvažuje?