Chat s Marcelou Kořínkovou: Příští týden všechno praskne!

Aktualizováno 21.04.2019

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Marcely Kořínkové Annou Klausnerovou
Zdroj: TV Nova

Marcela zná Martinovo tajemství, z nevěry i nadále podezřívá také Veroniku. Vezme ji konečně na milost a bude jí oporou? Jak si to vyřídí s Martinem a se Šárkou? A co by Marcele doporučila její představitelka Anna Klausnerová? V úterý jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Marcela se nedokáže vyrovnat s rozčarováním z Veroniky, Martina a Šárky. Tíží ji jejich tajemství, zrada a pokrytectví. Nechce s nimi už nic mít, snaží se od nich odříznout, ale to není tak jednoduché, jak by si přála. Veronika a Martin o ni mají starost, Veroniku mrzí, co si o ní myslí, protože to není pravda. Martin vůbec netuší, co všechno Marcela ví, jaká časovaná bomba pro něj je. Vyřídí si to s ním Marcela tak jako s Veronikou?

 

 

Marcela považovala manželství Maléřových za ideální. Teď přišla o iluze a oporu, kterou v nich měla. Jako by se jí zase zhroutil celý svět. Od teď se chce spoléhat jen sama na sebe, nedokáže svým blízkým už věřit, lituje Filipa, až se všechno provalí. Bude to právě ona, kdo mu to poví, nebo si to nechá jen pro sebe? Řekne Veronice, co ví, anebo nebude do vztahu Maléřových zasahovat? Nechá je v tom vymáchat, nebo jim všem bude naopak oporou, aby zvládli to, co je čeká? A nepodepíší se tyto stresy opět na Marcelině zdraví? Co by na Marcelině místě dělala její představitelka Anna Klausnerová? Co by Marcele doporučila? Jak se na její situaci, chování a reakce dívá? V úterý 16. dubna jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

CHAT S PŘEDSTAVITELKOU MARCELY KOŘÍNKOVÉ ANNOU KLAUSNEROVOU NAJDETE V RUBRICE ROZHOVORY.

Za všechny zaslané dotazy vám děkujeme.

PRASKLO TO! Jak se zachovat, když odhalíte něčí tajemství nebo někdo přijde na to vaše?


Co přinese epizoda 3757?