Chat s Veronikou Maléřovou: Na Šárku si počkám...

Aktualizováno 28.04.2019

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Veroniky Maléřové Hanou Holišovou
Zdroj: TV Nova

Veroniku by ani ve snu nenapadlo, že ji Martin podvádí. O to větší ranou do srdce pro ni bude krutá pravda. Jak to s nimi bude dál? A co by Veronice doporučila její představitelka Hana Holišová? V úterý jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Veronika se snaží oživit manželství s Martinem. Uvědomuje si, že se navzájem odcizili, přičítá to svému i Martinovu pracovnímu vytížení i ostatním aktivitám, kvůli kterým netráví čas společně. To by ráda změnila, jenže Martin se právě tomu vyhýbá, protože má obrovské výčitky svědomí kvůli tomu, jak ji podvádí. Dvojí život už navíc nedává, takže se rozhodne říct doma pravdu.

 

 

Veronika věří, že s Martinem mají krásný a pevný vztah. Ten nyní prověří další těžká zkouška, až se provalí Martinova nevěra, jež bohužel není jen úletem. Martin se do Šárky zamiloval stejně jako Veronika kdysi do Marka Ryby. Na rozdíl od ní to ale není platonické. Jak Veronika přijme krutou pravdu? Co to s ní a její rodinou udělá? Jak to bude s ní a Martinem dál? A co by jí doporučila její představitelka Hana Holišová? Jak se na její nelehkou situaci dívá? V úterý 23. dubna jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

 

CHAT S PŘEDSTAVITELKOU VERONIKY MALÉŘOVÉ HANOU HOLIŠOVOU NAJDETE V RUBRICE ROZHOVORY.

 

Za všechny zaslané dotazy vám děkujeme.

 

Příště bude na chatu kreativní producentka Ulice Silvia Klasová.

 

 


Co přinese epizoda 3759?