Chat s Filipem Maléřem: Holka je už na obzoru!

Aktualizováno 09.05.2019

Seriál Ulice: Chat s představitelem Filipa Maléře Markem Salvetem
Zdroj: TV Nova

Filip nese hodně těžce tátovu zradu a odchod z domova. Začíná se vymykat kontrole a dělat si, co chce. Kam až zajde? Do jakého průšvihu se řítí? A co si o tom myslí představitel Filipa Marek Salvet? V pondělí jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

S Filipem jsou čím dál větší problémy. Martin se ho snažil srovnat do latě, ještě když bydlel normálně doma. Moc se mu to ale nedařilo, protože měl co dělat sám se sebou. Po jeho odchodu z domova se Filip začíná naprosto vymykat kontrole. Na jedné straně je oporou zničené mámě, na straně druhé se ale s náročnou situací doma vyrovnává po svém. Zkouší, co všechno si může dovolit, co mu ještě projde. Kam až zajde?

 

 

Filip momentálně tátu nenávidí za to, co udělal mámě, i za jeho přetvářku. Hodně ho zklamal, ve svém věku to vnímá velmi citlivě a nehodlá mu odpustit. Mámě nechce přitěžovat, ale zároveň využívá bezvládí, které nyní doma je, a zařizuje se po svém. Do jakého maléru se řítí? Dokáže ho vůbec někdo srovnat do latě? Vezme tátu na milost? A co si o Filipovu chování myslí jeho představitel Marek Salvet? Co by dělal na jeho místě? V pondělí 6. května jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

 

CHAT S PŘEDSTAVITELEM FILIPA MALÉŘE MARKEM SALVETEM NAJDETE V RUBRICE ROZHOVORY.

 

Za všechny zaslané dotazy vám děkujeme.

 


Co přinese epizoda 3757?