Chat s Brunem Taubrem: Mareš Janě změní život

Aktualizováno 16.05.2019

Seriál Ulice: Chat s představitelem Bruna Taubra Jaroslavem Blažkem
Zdroj: TV Nova

Jen co Bruno přizná, že má holku, jeho vztah s Janou projde další těžkou zkouškou s nejistým výsledkem. Ustojí i tuto krizi? Co všechno je Bruno ochoten tolerovat? A co si o tom myslí představitel Bruna Jaroslav Blažek? V úterý jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Bruno je do Jany hodně zamilovaný, přesto Karle nový vztah docela dlouho tajil. Až nyní konečně přiznal, že má holku a že je to vážné. Myslí si, že s Janou už mají mezi sebou jasno, že Jana nebude jejich vztah rozpitvávat na sociálních sítích. Nepočítá ale s tím, že bude muset čelit jiným, pro něj hodně nepříjemným situacím, o něž se mu Jana postará. Jak to zvládne tentokrát?

 

 

Bruno moc nechápe Janinu posedlost sociálními sítěmi a její snahu sdílet svůj život s fanoušky na internetu. Uznává, že sociální sítě jsou dobrým pomocníkem, ale zároveň podle něj všeho moc škodí. S Janou mají jiný pohled na věc, Brunův postoj je mnohem zdrženlivější. Nestojí o to, aby nad fotkami a videi jeho holky slintaly zástupy chlapů. Zároveň si zakládá na spolehlivosti, na tom, že ho ten druhý nepodrazí. A právě tohle všechno začne s Janou nečekaně řešit. Co ho namíchne nejvíc? Co všechno je ochoten odpustit a tolerovat, a přes co už u něj nejde vlak? Co by své holce nikdy neodpustil? Co se mu líbí na Janě? A co ho na ní naopak štve? Co si o tom myslí představitel Bruna Jaroslav Blažek? Co by Brunovi a Janě doporučil? V úterý 14. května jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

CHAT S PŘEDSTAVITELEM BRUNA TAUBRA JAROSLAVEM BLAŽKEM NAJDETE V RUBRICE ROZHOVORY.

Za všechny zaslané dotazy vám děkujeme.

 


Co přinese epizoda 3757?