Chat s Janou Rytířovou: Mareš mi ještě zavaří

Aktualizováno 31.05.2019

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Jany Rytířové Sárou Affašovou
Zdroj: TV Nova

Jana dostane hodně tvrdou lekci od života, která ji dost poznamená. Co je pro ni nejhorší? Co s ní bude dál? A co si o tom, čím si Jana prochází, myslí její představitelka Sára Affašová? Ve středu jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá,.

Jana v poslední době schytává ránu za ranou. Nejprve rozchod s Brunem, pak se stane obětí sexuálního útoku ze strany člověka, kterému až do té chvíle naprosto důvěřovala. Radim Mareš teprve teď ukáže svou pravou tvář, což je pro Janu pořádně ledová sprcha. Myslela si, že v něm má oporu. O to větším šokem je pro ni krutá pravda. Už brzy se bude muset kvůli Marešovi vyrovnat s traumatem, jež je pro mnoho žen celoživotní noční můrou. Co s ní bude dál?

Pokus o znásilnění Janou natolik otřese, že se to podepíše na jejím životě víc, než by kdy tušila. Ke všemu má pocit, že je na vše úplně sama. Stydí se a zároveň bojí, co bude dál. Ke všemu zjistí, že ji má Mareš vlastně v hrsti. Co je pro ni nejhorší? Co ji ještě čeká? Kdo se stane její velkou oporou? Co si o tom, čím si Jana prochází, myslí její představitelka Sára Affašová? Co by Janě poradila? Ve středu 29. května jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

CHAT S PŘEDSTAVITELKOU JANY RYTÍŘOVÉ SÁROU AFFAŠOVOU NAJDETE V RUBRICE ROZHOVORY.

Za všechny zaslané dotazy vám děkujeme,

Příště bude na chatu Kristýna Voláková neboli její představitelka Sára Korbelová.

TEST: Nehrozí vaší dceři nebezpečí?


Matěj v šoku. Co Katarína zvažuje?