Chat s Milenou Pumrovou: V Ulici to ještě rozvířím!

Aktualizováno 15.06.2019

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Mileny Pumrové Alenou Štréblovou
Zdroj: TV Nova

Milena Pumrová si začíná jít tvrdě za svým. Lumírovi už brzy docela zavaří, když řekne Světlaně celou pravdu. Čeho všeho je schopná? A co si o tom myslí její představitelka Alena Štréblová? Ve čtvrrtek jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Lumír netušil, s jakým ohněm si zahrává, když zatáhl do své války s Radkem Mastným jeho první exmanželku Milenu Pumrovou. Ta si s Mastným sice zkusila své, ale právě za touhle minulostí už udělala tlustou čáru, aby se Mastného nadobro zbavila poté, co se kvůli němu zhroutila. Lumír ji však před pár týdny přesvědčil, aby se svému exmanželovi za vše pomstila. Ona na to nakonec kývla, byť se jí do toho zpočátku moc nechtělo. Když navíc zjistila, že by z toho mohla velmi slušně finančně profitovat, začala si jít tvrdě za svým…

Milena Pumrová opakovaně podrazila Lumíra, jen aby z nastalé situace vytěžila co nejvíc. V něčem je stejná jako její exmanžel, jehož má školu. Nejen že Lumíra vydírá, teď mu to navíc i slušně zavaří u Světlany. Proč? Kam až je schopná zajít? Co všechno je ochotná obětovat, aby dosáhla svého? A co si o ní myslí její představitelka Alena Štréblová? Jak by se zachovala ona na jejím místě? Ve čtvrtek 13. června jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

CHAT S PŘEDSTAVITELKOU MILENY PUMROVÉ ALENOU ŠTRÉBLOVOU NAJDETE V RUBRICE ROZHOVORY.

Za všechny zaslané dotazy vám děkujeme!

 


Matěj v šoku. Co Katarína zvažuje?