Chat s Katarínou Benešovou: Matěj se mě jen tak nevzdá...

Aktualizováno 21.06.2019

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Kataríny Benešové Janou Kovalčíkovou
Zdroj: TV Nova

Jen co si Katarína začíná užívat štěstí s Matějem, přijde další úder od Áji, který ji hodně zasáhne. Jak to ovlivní její vztah s Matějem? Jak to s nimi bude dál? A co by Kataríně poradila její představitelka Jana Kovalčíková? Ve středu jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Matěj Katarínu ujistil, že od Áji již bude pokoj, jenže ta znovu zasáhne do jejich vztahu. Pro Katarínu je její úder o to horší, že sama čeká s Matějem dítě. Ve snu by ji nenapadlo, jaké podlosti je Ája schopná, protože ona bere tyhle věci jinak a navíc není tak zákeřná. Jak se to mezi nimi bude vyvíjet dál?

Katarína dala Matějovi druhou šanci a začala věřit, že by jim to mohlo přeci jen vyjít. Jenže nebyli by to oni dva, aby se jim vztah zase pořádně nezkomplikoval. Nakolik a popř. jak Katarínu ovlivní informace od Áji? Co je pro ni rozhodující? Postaví se spolu s Matějem Áje, aby měli konečně klid? A co by Kataríně poradila její představitelka Jana Kovalčíková? Jak by se zachovala v její situaci ona? Ve středu 19. června jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

CHAT S PŘEDSTAVITELKOU KATARÍNY BENEŠOVÉ JANOU KOVALČÍKOVOU NAJDETE V RUBRICE ROZHOVORY.

Neváhejte a ptejte se!
 

Zdroj: TV Nova

Co přinese epizoda 3759?