Chat s Dominikou Tycovou: Jméno miminka všechny překvapí

Aktualizováno 04.09.2019

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Dominiky Tycové Barborou Vyskočilovou
Zdroj: TV Nova

Velká událost v životě Dominiky a Tonyho je tu. Jejich potomek přijde už co nevidět na svět. Jak to prožívají? Jak to s nimi bude dál? A čím byly scény s porodem výjimečné pro představitelku Dominiky Barboru Vyskočilovou? Ve středu jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Okamžik, na který Dominika i Tony s napětím čekají a zároveň se ho i obávají, je tu. Již brzy se jim narodí jejich první potomek. Oba jsou kvůli tomu docela nervózní, protože netuší, jak to zvládnou. S porody a miminky nemají žádné zkušenosti, nevědí, na co se připravit. Těžko říct, na čí psychiku je to momentálně větší nápor. Jak ustojí rozhodující okamžiky?

Dominika se na miminko už hodně těší a přeje si jediné – aby porod proběhl bez komplikací. Přestože všichni věří, že v porodnici půjde vše hladce, co nevidět to tam začne být docela dramatické. Proč? Co se stane? Jak to s Tonym zvládnou? Jak to s nimi bude dál? A jak se scény v porodnici natáčely představitelce Dominiky Tycové Barboře Vyskočilové? Čím pro ni byly hodně zvláštní? Ve středu 4. září jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.   

 

CHAT S PŘEDSTAVITELKOU DOMINIKY TYCOVÉ BARBOROU VYSKOČILOVOU NAJDTE V RUBRICE ROZHOVORY.

Za všechny zaslané dotazy vám děkujeme! Nové díly Ulice sledujte od pondělka do pátku vždy od 18:25 na TV Nova.  

 

Na předcházející epizodu Ulice se můžete podívat zde.