Exkluzivní video: Ze zákulisí Simonina castingu do Česko Slovenské SuperStar

Aktualizováno 02.06.2016


Na pražský casting Česko Slovenské SuperStar nečekaně dorazila také Simona. Stejně jako ostatní soutěžící i ona po dlouhém čekání sebevědomě nakráčela před porotu, aby všem ukázala, jaký talent v ní dřímá.

 

Simonina přítomnost na pražském castingu Česko Slovenské SuperStar vzbudila v řadách soutěžících velký rozruch. A taky paniku. Co když jim právě ona vyfoukne jejich místo na slunci ve světě showbyznysu? Však si také Simča s sebou vzala pro štěstí i na kuráž své kuřátko Žal, které ani na okamžik nepustila z ruky. Dokonce ani před přísnou porotou.
 
PODÍVEJTE SE:
 
Teď se ukáže!
„Přišla jsem si pro názor fundovaných lidí,“ svěřila se Simona hned porotě. „Doma v Ulici nikdo nebere můj pěvecký talent vážně a nikdo mě nechce poslouchat. Tak jsem tady.
Připravila jsem si svou písničku, která se jmenuje Holka z nástupiště.“
Porota Simonu po jejím pěveckém výkonu do dalších kol bohužel nepustila, protože si ani jeden z porotců při vší dobré vůli nedovedl představit, jak by vystřihla na pódiu nějakou popovou pecku. Přesto Simonu moc potěšil přísný Paľo Habera. Když ho konečně rozjetá kadeřnice pustila ke slovu, doporučil jí, aby zkusila odvětví šansonu.
 
V Ulici budou koukat
Tak jako spousta dalších soutěžících i Simona opustila hned první kolo soutěže. Na rozdíl od ostatních ale odcházela velmi spokojená a šťastná. „Ženy v Ulici budou koukat, až jim řeknu, že jsem byla v SuperStar a že můžu zpívat veřejně“ smála se Simča na celé kolo.

PODÍVEJTE SE:
Simonin casting do Česko Slovenské SuperStar

 

 

 

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku