Epizoda 2663

Aktualizováno 27.04.2015

Seriál Ulice: ep. 2663 - Petra žárlí kvůli Jitce
Zdroj: TV Nova

Olda se už nemůže dočkat Petry. Ráno se pro ni dokonce vypraví na letiště s obrovskou kyticí na přivítanou. Jen co společně dorazí k Oldovi domů, na vyčerpanou Petru padne obrovská únava. Jen co dosedne na pohovku, okamžitě usne.

 

Přehrát celý díl

 

 

Probuzení pro ni ale nebude zdaleka tak sladké, jak by si představovala. Vzbudí ji totiž Jitka, které se za Oldou zastaví se zbytkem svého koláče ke snídani... Proč bude Petra na Jitku žárlit? Oprávněně? Chce ji Jitka odsunout na vedlejší kolej? Čím Petru nechtěně raní Hynek s Dášou? A co pro ni bude poslední kapka?

PODÍVEJTE SE:
V předpremiéře: Petra na vedlejší koleji kvůli Jitce?

PŘIPOMEŇTE SI:
Dusno mezi Jitkou a Petrou kvůli Elišce

Miriam plánuje narozeninovou oslavu
Jarda s Mirinkou ráno přepadnou Miriam, aby se domluvili na společné oslavě narozenin. Kvůli vnučce se na ni Miriam začne i těšit. Své vlastní narozeniny by už raději neslavila. Během dne ale změní názor. Dohodne se s Boženkou a Mojmírem na malém přátelském posezení v pátek odpoledne. Boženku však bude zajímat hlavně to, jak Miriam pokročila s Peterem. Miriam přizná, že do něj stále nevidí. Přestože má dobrý odhad na lidi, Peter je pro ni stále velká neznámá. Nepřestává ji překvapovat. Třeba i tím, jak přistupuje ke své přednášce u nich na škole... Koho Miriam ještě pozve na svou narozeninovou oslavu? Co všechno o sobě a Peterovi prozradí Božence? Jaké zprávy pro ni bude mít Henry od Ivany? A čím ji Ivana opět zaskočí?

PODÍVEJTE SE:
V předpremiéře: Společné plány Miriam a Vlastimila! Co na to řekne Amálie?

PŘIPOMEŇTE SI:
Miriam oznamuje Vlastimilovi rozsudek nad Ivanou

Bedřich vs. Martin
Martin se bude opět činit v dílně od brzkého rána. Jarda s údivem zjistí, že jeho parťák z dětství sám dodělal a připravil k expedici další zakázku. V žertu ho upozorní, aby to s tím úderničením tolik nepřeháněl. Martin se však ohradí. Žádné rekordy neláme. Jen je prostě zvyklý brzy vstávat. A tady kromě práce nic jiného nemá. Bedřich ale Martinovu iniciativu nevydýchá... Je schopen Bedřich s Martinem pracovat? Podaří se těm dvěma vyčistit vzduch, nebo skončí na kordy? Co Bedřich ušije na Anču? A jakou roli v tom sehraje právě Martin?

PODÍVEJTE SE:
V předpremiéře: Tohle vypadá zlověstně. Dostane Bedřich od Martina nakládačku?

PŘIPOMEŇTE SI:
Martin vytáčí Bedřicha
 
 

 

 

 

 


Epizoda 2662

Epizoda 2662

Zatímco Lumír se bude teprve probouzet, Martin už bude zařezávat v dílně. Lumír…

Co přinese epizoda 3773?