VIDEO: Jaká tajemství má Veroničin táta?

Aktualizováno 26.12.2015


Veroničin táta se těsně před svátky zničehonic objeví v Praze u mladých. On, který tak nerad někam jezdí sám, se najednou vypraví za dcerou a její rodinou! Co za tím vězí?

Přehrát poslední díl Ulice

 

Pro Veroniku i ostatní to bude pořádný šok, když ve dveřích bytu spatří Veroničina tátu Josefa. Přijede naprosto nečekaně a my vám už teď prozradíme, že to nebude jen kvůli dceři a její rodině. A co víc, pravý důvod své návštěvy neprozradí Veronice, Martinovi, ani vnoučatům. Na pohádky, že je zvědavý na vánoční Prahu, mu dcera opravdu neskočí. Proč tedy přijel? A proč bude dokonce volat tajně do nemocnice?

 

Veronika si dělala o tátu docela velkou starost už v létě, po náhlém skonu své maminky. Zpočátku to totiž vypadalo, že se o sebe ovdovělý Josef ani nedokáže postarat. Chodil jako tělo bez duše, téměř všechno mu bylo jedno. Trochu pookřál až o prázdninách, když se do Loučky aspoň na čas vrátili Filip a Rozina. Přestože se před létem zdálo, že se nejen kvůli němu Maléřovi vrátí zpět na Moravu, nakonec to děda přeci jen začal zvládat sám. O to více Veroniku jeho náhlý příjezd zaskočí. Co před ní skrývá?


Jaká tajemství má Veroničin táta? V Ulici se poprvé objeví už příští týden! A hned zasáhne do chodu dceřiny rodiny…