Nečekaný dárek od zesnulého Marka! Jak to Digi ustojí?

Aktualizováno 23.03.2016

Seriál Ulice: Digi a holky dostanou nečekaný dárek od Marka
Zdroj: TV Nova

Digi nemá nejmenší tušení, jaká zásilka na ni čeká na poště. O to větší to pro ni bude šok, až balíček doma s holkami a Tonym otevře. Bude v něm něco, co jí připomene milovaného Marka i jeho náhlý a pro ni hodně bolestný odchod...

Přehrát poslední díl Ulice

 

Momentálně žije Digi návštěvou dětského domova a překvapením, jež pro děti s Márou, Monikou a Tonym chystá. Právě spolu s Tonym moc dobře vědí, co pro děti z děcáku takové dárky znamenají, jak si jich váží, jakou z nich mají radost. Samotná návštěva připomene Digi i Tonymu staré časy, kdy se nemuseli rvát se životem a kdy byli neustále mezi svými. To zasáhne hlavně Tonyho, který se před blížícími se vánočními svátky cítí hodně osaměle.

 

Zdroj: TV Nova

Připomeňte si, bolestné bylo pro Digi poslední rozloučení s Markem

 

Ale splín padne i Digi, přestože ji drží nad vodou její dcery. Ani ty však nedokážou zastavit příval bolestných vzpomínek, jenž Digi najednou zaplaví poté, co otevře balíček, který na ni už od pátku čeká na poště. Ten balíček je z Anglie. A je v něm něco, co Digi dostane do kolen. Jak se s tím vyrovná? A jak holky?

 

Digi dostane dárek od milovaného manžela, jenž v létě náhle zemřel, už v pondělí večer! Jak to jen tři dny před Vánoci ustojí?

 

 

 


Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!