Úžasné FOTKY! Takhle nafotila herecké kolegy Anna Fixová

Aktualizováno 30.01.2017

Herečtí kolegové zachycení objektivem Anny Fixové - 22
Zdroj: Soukromý archiv, photo: Anna Fixová

Annu Fixovou vídáte v Ulici už přes jedenáct let jako Moniku Farskou. Kromě herectví má sympatická Anna ještě jednoho velkého koníčka – fotografování. Její snímky jsou malá umělecká díla, která vám určitě vyrazí dech. Podívejte se na několik z nich v naší fotogalerii.

Přehrát poslední díl Ulice

 

Annu Fixovou znáte z Ulice jako Moniku Farskou. Zatímco Monika se dlouho hledala, její představitelka to měla mnohem jednodušší. Odjakživa ji bavilo herectví, později se stalo jejím velkým koníčkem fotografování. Během let, co se oběma profesím věnuje, se Anna stala profesionálkou každým coulem. Její Monika vás v poslední době nenechává chladnými. A při pohledu na její fotky vám prostě spadne brada.

 

Zdroj: Soukromý archiv, photo: Anna Fixová

 

Co snímek, to osobitá atmosféra a umělecké dílo. My jsme pro vás vybrali ty, na kterých jí pózují herečtí kolegové, jež znáte z Ulice či Ordinace v růžové zahradě 2. Takhle Lenku Zahradnickou, Michaelu Maurerovou, Patricii Solaříkovou, Malvínu Pachlovou, Janu Sovákovou, Irenu Kristekovou, Mášu Málkovou, Petra Floriána, Renatu Visnerovou-Prokopovou, Daniela Bambase, Romana Štabrňáka aj. určitě neznáte. Na jednom ze snímků Anička zachytila také svou maminku.

 

Podívejte se ve fotogalerii na nádherné snímky, které nafotila Anna Fixová.

 

 

SOUTĚŽ o nádherné kalendáře Psí život 2017
SOUTĚŽ o nádherné kalendáře Psí život 2017

 

VIDEO: Bolestivý rozchod Moniky a Máry. Mají ti dva ještě šanci?
VIDEO: Bolestivý rozchod Moniky a Máry. Mají ti dva ještě šanci?

 

 

 


Matěj v šoku. Co Katarína zvažuje?