Epizoda 3178

Aktualizováno 02.02.2017

Seriál Ulice: ep. 3178 - Puklická si došlápne na Otu
Zdroj: TV Nova

Boženka Puklická si míní na nezbedného Otu došlápnout. Jenže ten opět dělá mrtvého brouka, takže Božence dojde trpělivost. Podá si Terezu a Davida, kteří s Otou kamarádí a obvykle i drží basu…

Přehrát poslední díl Ulice

 

Na Terezu je toho už ale moc. Sama má co dělat, aby ustála dění kolem Tobiáše, jenž včera překročil všechny meze. Teď by navíc měla ještě lhát Puklické do očí, aby kryla Otu? Přestože s Davidem kolem ožehavého tématu opatrně krouží, nakonec oba kápnou božskou a Puklické i Kalinovi prozradí, co Ota právě řeší… Co všechno se Puklická dozví od Terezy a Davida? Co od Oty? Jaké mu dá ultimatum? A jak dopadne Terezina snaha promluvit si s Tobiášem?

 

 

Rudolfovy plány
Rudolf zajde do salonu opravit drobnou závadu na toaletách. Návštěvy zároveň využije k tomu, aby si s Jitkou promluvil o chodu kadeřnictví a Simonině rozhodnutí salon koupit. Sám tomu ale moc nakloněný není. Naopak ho napadne, jak si výhru opravdu užít. Zatímco Rudolf spřádá své plány, Simona zažije další perné chvilky s Květou. Ta se už začíná chovat, jako by jí salon patřil… Co Květa udělá Simoně? Proč se z toho Simona málem sesype? A co vymyslí Rudolf?

 

 

Kolaudační mejdan u Máry
Tony se chystá oslavit své nastěhování k Márovi. Okamžitě pozve i Olinku, kterou tím hodně překvapí. Mára jí vzápětí vysvětlí, jak to s jeho novým spolubydlícím bylo. Ujistí ji, že kdyby s ním bydlela ona, jeho matka by to nenechala jen tak. Olinku tím trochu uklidní, ovšem ne na dlouho… Čím Olinku nepříjemně dostane Radka? Jak se nakonec vyvine Tonyho kolaudační mejdan?

 

 

 

 

 


Matěj v šoku. Co Katarína zvažuje?