VIDEO: Prozradili víc, než chtěli! Jsou partnery i v reálu?

Aktualizováno 24.06.2017


Hanka Holišová a Tomáš Dastlík, představitelé Veroniky a Martina Maléřových, si navzájem nic nedarují. Jak spolu fungují mimo kamery ve studiu? Při tomhle videu lehnete smíchy.

Přehrát poslední díl


Hana Holišová a Tomáš Dastlík, které vídáte v Ulici jako Veroniku a Martina, jsou skvěle sehranou dvojkou, a tak každého hned napadne, že tvoří pár i mimo kamery. Jak to spolu mají? Na to otevřeně odpovídali na live streamu. A navzájem se opravdu nešetřili. Tomáš dokonce Hanku přivedl trochu do rozpaků, když se rozhodl ukázat na kameru víc, než ona sama chtěla. Oba dva taky prozradili mnohem víc, než původně zamýšleli, ze svého soukromí či dalších dějů v Ulici…

 

Tomáš dostal holí
Tomáš se dokonce přiznal, že právě kvůli roli v Ulici dostal holí od jedné divačky. Proč? A co čeká Veroniku, Martina i celou jejich rodinu v nových dílech? Objeví se opět Marek Ryba? Vrátí se Rozina? Nejen to se dozvíte z videa, při jehož sledování občas lehnete smíchy. Taky zjistíte, kde můžete Tomáše a Hanku potkat, co podniknou v létě, jaký je Tomáš zpěvák, či proč si ho vzala do parády maminka Marka Salveta, jehož znáte z Ulice jako Filipa. A navrch dojde i na okénko poezie, při kterém dostane vaše bránice zabrat.

 

Podívejte se na live stream s Hanou Holišovou a Tomášem Dastlíkem. Takhle ty dva ještě stoprocentně neznáte!

 

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Takové rande Mára nečeká! V čem má Karla prvenství?
EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Takové rande Mára nečeká! V čem má Karla prvenství?

 

JAK TO BUDE DÁL? Dají se Liškovi opět dohromady? Adrian Jastraban a Ljuba Krbová popsali podrobnosti
JAK TO BUDE DÁL? Dají se Liškovi opět dohromady? Adrian Jastraban a Ljuba Krbová popsali podrobnosti

 


 


Epizoda 3258

Epizoda 3258

Vlastimila Peška bolí zablokovaná záda čím dál víc, ale k lékaři jít odmítá.…