PROZRAZENO! Co se stane na svatbě Hedviky a Oty a jak to bude s jejich miminkem?

Aktualizováno 07.07.2017

Seriál Ulice: Jak to bude dál s Hedvikou a Otou?
Zdroj: TV Nova

Svatba Hedviky a Oty je tu co nevidět, přípravy na ni začínají vrcholit. Do té doby se ale stane ještě spousta věcí. A samotná veselka bude také nezapomenutelná. V čem? Jak to bude s Otou a Hedvikou i jejich blízkými dál? Nejen na to odpovídala na chatu představitelka Hedviky Gregorové Lenka Zahradnická.

Přehrát poslední díl

Hedvika i Ota se připravují na svůj velký den, kdy stanou před oltářem, aby si řekli své ano. Zatímco Hedvika si to nyní užívá, Otovi začíná být ouvej. Proč? „Sexuální půst Otíka dost vykolejí. Jeho trápení nebude mít tak rychlého konce, jak by si přál,“ naznačila na chatu představitelka Hedviky Gregorové Lenka Zahradnická.

 

Chat s Hedvikou Gregorovou: Na moji svabu s Otíkem hned tak nezapomenete!
Chat s Hedvikou Gregorovou: Na moji svabu s Otíkem hned tak nezapomenete!

 

Všechny vás samozřejmě zajímalo, jaká bude Hedvičina a Otova svatba: „Velkolepá, na kouzelném místě a třeba přijde i kouzelník a Otíka začaruje v nejspolehlivějšího a nejvěrnějšího manžela pod sluncem. Každopádně o překvapení nouze nebude a nuda taky ne. Takovouhle svatbu jste v Ulici ještě nezažili, takže se těšte na všechno. Tam se i nemožné stane možným,“ odhalila sympatická herečka.

 

EXKLUZIVNĚ: První FOTKY ze svatby Hedviky a Oty z Ulice
EXKLUZIVNĚ: První FOTKY ze svatby Hedviky a Oty z Ulice

 

Spousta z vás také vyzvídala, jak to bude s Hedvikou a Otou po prázdninách. „Těšte se, ani jednoho nepoznáte,“ odepsala sympatická herečka. S tím úzce souvisí i další, často kladená otázka, zda budou mít Hedvika a Ota miminko: „Boženka po ničem jiném netouží. Hedvika netouží po ničem jiném než po čemkoliv s Otíkem. A co chce Otík, těžko říct. Ženská síla je mocná,“ šalamounsky odpověděla Lenka Zahradnická.

 

UKÁZKA z úterní Ulice: Hedvika má na krajíčku! Co je na ni už moc?
UKÁZKA z úterní Ulice: Hedvika má na krajíčku! Co je na ni už moc?

 

Představitelka Hedviky se také rozepsala o tetování, a to nejen Hedvičině: „Už od šestnácti let o něm uvažuji. Už je mi o hodně víc a zatím ho nemám. Asi ještě nepřišel ten správný čas, ale nebránila bych se mu,“ přiznala herečka a vzápětí i prozradila: „Hedvičino tetování je jen namalované. Říkala jsem maskérce Markétce, že by se tím mohla začít živit.“

 

UKÁZKA z úterní Ulice: Smutná novina. Koho víc zasáhne?
UKÁZKA z úterní Ulice: Smutná novina. Koho víc zasáhne?

 

Lenka Zahradnická se nezalekla ani otázky ohledně Davida a Terezy. Začnou si spolu ti dva? „Na svatbě to bude ještě hodně zajímavé, co se všeho týče. Na svatbě se přespává...“

 

Sympatická a usměvavá herečka toho ale prozradila ještě mnohem víc. Přečtěte si celý její chat ZDE, určitě se pobavíte stejně jako její kolegové. A také se o ní dozvíte věci, které jste možná netušili.

 

NEUVĚŘITELNÉ! Před dvanácti lety klapla první klapka při natáčení Ulice
NEUVĚŘITELNÉ! Před dvanácti lety klapla první klapka při natáčení Ulice

 

Zlom mezi Terezou a Davidem, pořádné trapasy, svatba i nečekané zvraty! Co se bude dít v červnu?
Zlom mezi Terezou a Davidem, pořádné trapasy, svatba i nečekané zvraty! Co se bude dít v červnu?

 

 

 

 

 

 

 


Epizoda 3268

Epizoda 3268

Adriana v tom už zase lítá. Do Roberta je evidentně zamilovaná až po uši, což…

Co přinese epizoda 3757?