PROZRAZENO: Jak to bude s Hedvikou a Otou po prázdninách? Budou mít miminko?

Aktualizováno 21.07.2017


Svatba Hedviky a Oty je už na spadnutí. V pátek ti dva stanou před oltářem, aby si řekli své ano. Jak to s nimi bude dál? A jak dějem v Ulici zamíchá těhotenství Lenky Zahradnické, která hraje Hedviku? Nejen to sympatičtí herci prozradili během live streamu.

Přehrát poslední díl

Je to tu! Svatba Hedviky a Oty se koná ji tento pátek a přinese spoustu překvapivých zvratů. Že by se Ota právě v den svého sňatku dozvěděl, že je Hedvika těhotná stejně jako její představitelka Lenka Zahradnická? „Ne, Hedvika těhotná není,“ ujistila všechny krásná herečka, která během natáčení svatby musela maskovat své těhotenské bříško, jak jen to šlo. „Pořád jsem si před ním držela kytici,“ přiznává. Hodně jí v tom pomohl i střih Hedvičiných svatebních šatů. A nebyla by to Lenka, aby na toto téma i nežertovala: „Nejsem tak tlustá, jen těhotná,“ odvětila se smíchem jednomu z fanoušků. A kdy má termín porodu? „V létě! Přesný den vám neřeknu. Až bude chtít, tak bude chtít.“

 

FOTKY: Jaká bude svatba Hedviky a Oty?
FOTKY: Jaká bude svatba Hedviky a Oty?

 

A jak to bude dál s Otou a Hedvikou? „Ota bude muset o Hedviku i nadále bojovat. Je to velký bojovník, on to jen tak nevzdává,“ odhalili další děje kolem Hedviky a Oty Filip Rajmont a Lenka Zahradnická. „Hedviku na chvilku v Ulici neuvidíte, ale pak… Uvidíme!“ naznačila herečka. V každém případě se máte na co těšit. „S Otíkem nuda rozhodně nebude,“ slibuje jeho představitel. „Blbnout a plašit hned tak nepřestane.“

 

Chat s Hedvikou Gregorovou: Na moji svabu s Otíkem hned tak nezapomenete!
Chat s Hedvikou Gregorovou: Na moji svabu s Otíkem hned tak nezapomenete!

 

A co odhalili ze svého soukromí? „Známe se už spoustu let, už od školy, kde jsem Léňu učil,“ prozradil Filip Rajmont. Lenka Zahradnická ho ale hned opravila: „Neučil, co kecáš. Jen jsem tam studovala, když jsi tam učil.“ „Ale potkávali jsme tam hodně často, to je pravda,“ shodli se.

 

PROZRAZENO! Co se stane na svatbě Hedviky a Oty a jak to bude s jejich miminkem?
PROZRAZENO! Co se stane na svatbě Hedviky a Oty a jak to bude s jejich miminkem?

 

Hned po live streamu oba spěchali na představení, ovšem i jim za chvíli začnou ty pravé prázdniny. Kde a jak je stráví? „Na chalupě,“ odpověděli. „Samozřejmě každý na té své,“ ještě pro jistotu okamžitě dodali, aby bylo jasno.

 

Podívejte se na celý live straem na videu, tahle dvojice vám určitě zvedne náladu.

 

VIDEO: Svatba, nové postavy i velké zvraty! Jaké bude FINÁLE dvanácté sezony Ulice?
VIDEO: Svatba, nové postavy i velké zvraty! Jaké bude FINÁLE dvanácté sezony Ulice?


 


Epizoda 3278

Epizoda 3278

Veronice se nečekaně ozve Marcela, které se trochu zkomplikuje den. Do Prahy…