VIDEO: Tereza a David si pustili pusu na špacír a prozradili budoucí děj Ulice! Co se stane?

Aktualizováno 21.07.2017


Patricie Solaříková a Matouš Ruml poodhalili roušku tajemství a prozradili více z dalšího dění v Ulici. Ve Snídani s Novou, kde byli hosty, se navíc promítaly exkluzivní záběry ze svatby Oty a Hedviky!

Přehrát poslední díl

Má mě rád, nemá mě rád? I na tuto otázku se možná ptá Tereza Jordánová. Diváky ale spíše zajímá, jestli se konečně David s Terezou dají dohromady.

Představitelé Terezy a Davida, Patricie Solaříková a Matouš Ruml, byli prvními letními hosty pořadu Snídaně s Novou. Co herci o seriálovém ději prozradili?

„To je taková tradiční otázka. Ani mě na ulici nezdravěj jménama, jenom položí otázku, kdy už se dáš dohromady..." prozradil Matouš Ruml se smíchem. Přestože proběhl flirt mezi Terezou a Davidem, neznamená to, že musí nutně skončit spolu... To si jistě všichni uvědomují.

 

Tereza a David už brzy podlehnou vzájemné přitažlivosti! Bude mít Alena smůlu?
Tereza a David už brzy podlehnou vzájemné přitažlivosti! Bude mít Alena smůlu?

„Je pravda, že po třech měsících, co okolo sebe David a Tereza našlapují, proběhne líbačka...“ naznačila Patricie a dále prozradila:David je ale čestnej, ne že by si rozehrál věci na obou frontách..."

Zdroj: TV Nova

A to je právě jedna z možných překážek, které brání lásce seriálové dvojice. David je totiž stále zadaný... Na jak dlouho?

Oba herci jsou ve skutečnosti zadaní a zamilovaní. Matouš Ruml už dokonce svatbu zažil na vlastní kůži – se svou ženou aktuálně vychovává dve děti.

A co plánují naši herci na léto? Asi vás nepřekvapí, že koňařka Patricie Solaříková na léto plánuje, že se bude kochat přírodou právě z koňského hřbetu. Nebude to v Čechách, ale rovnou ve slunném Španělsku.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Studená sprcha pro Alenu! Co jí David oznámí?
UKÁZKA ze středeční Ulice: Studená sprcha pro Alenu! Co jí David oznámí?
 

Matouš Ruml jako zodpovědný otec bude zase převážně s dětmi. „Budeme na táboře se synem čtrnáct dní. Jsem tam vedoucí. A předtím jedeme s dětma taky na koně a budeme cestovat."

 

Na celý rozhovor se podívejte ve videu. Stejně jako na exkluzivní video ze svatby Oty a Hedviky!

 

EXKLUZIVNĚ: První FOTKY ze svatby Hedviky a Oty z Ulice
EXKLUZIVNĚ: První FOTKY ze svatby Hedviky a Oty z Ulice