Velký speciál o Ulici, soutěž a spousta videí, fotek i informací! Co vás čeká o prázdninách?

Aktualizováno 30.06.2017

Seriál Ulice: O prázdninách se můžete těšit na velký letní speciál
Zdroj: TV Nova

V pátek sice vyvrcholí dvanáctá sezona Ulice velkým finále, ale to neznamená, že byste si nepřišli na své i během prázdninové pauzy ve vysílání. Co jsme si pro vás připravili? Speciální díly, velkou letní soutěž, spoustu nových videí i nové fotogalerie.

Přehrát poslední díl

Dvanáctá sezona Ulice je ve finále, po pátečním díle začínají pravidelné prázdniny ve vysílání. Na nové díly třinácté sezony si tak budete muset ještě pár týdnů počkat, ale bez Ulice vás rozhodně nenecháme. Na webu najdete denně nějaké novinky, speciální videa včetně zkažených klapek nebo exkluzivních ukázek z nových dílů, velkou letní soutěž i nové fotogalerie. A občas půjdeme i hodně do minulosti!

 

Speciální díly
Spousta z vás si večer bez Ulice už ani neumí představit. Abyste si přišli na své i o prázdninové pauze ve vysílání, připravili jsme pro vás speciální díly Ulice, ve kterých si připomenete, jak to všechno před necelými dvanácti lety začalo. A nejen to! Samozřejmě je doprovodíme i články a fotogaleriemi, díky nimž se hravě přenesete do časů dávno minulých

 

Bonusová videa
Po celé léto vám budeme pravidelně přinášet také bonusová videa, a to nejen zkažené klapky, u kterých budete brečet smíchy. Exkluzivně pouze na webu Ulice uvidíte také ukázky z nových dílů v pořadí již třinácté sezony, jež se rozběhne po prázdninách.

 

Velká letní soutěž
Ulice je s vámi už téměř dvanáct let. Za tu dobu se toho odehrálo opravdu hodně. Vaši staří známí si prošli nejednou těžkou zkouškou, někteří odešli, jiní přišli. Pamatujete si ještě, jak to všechno bylo? Vaše vědomosti si prověříme ve velké soutěži, v níž můžete vyhrát atraktivní ceny. Tou hlavní je účast na natáčení nových dílů vašeho oblíbeného seriálu.

 

Nové fotogalerie i spousta informací
To ale není vše! Denně najdete na webu Ulice něco nového. Připravujeme pro vás nové fotogalerie a těšit se můžete i na spoustu informací ze zákulisí nebo o tom, co vás čeká v Ulici na podzim.

 

Nenechte si ujít velký letní speciál na webu Ulice!

 

 

 

 


 


Epizoda 3279

Epizoda 3279

Aleně se ani trochu nelíbí, že by David a Tereza zůstali spolu přes noc i v…

Matěj v šoku. Co Katarína zvažuje?