Ulice: Jak to všechno začalo - 2. epizoda

Aktualizováno 08.07.2017

Ulice: Jak to všechno začalo - 2. epizoda - Bedřich se vrací z kriminálu...
Zdroj: TV Nova

Bára si pro samé starosti v práci ani pořádně nevšimne, že se něco děje s Terezou. Do firmy totiž nastupuje nový zaměstnanec – Bedřich Liška. Proti jeho přijetí se ihned zvedne vlna nevole, protože je to vězeň propuštěný na podmínku...

Přehrát poslední díl

Proti novému kolegovi se postaví hlavně Anča Málková, které vadí, že Bedřich k nim přichází rovnou z vězení a že ho vlastně nikdo nezná. Synův návrat z kriminálu těžce nese také jeho zásadový otec, jenž se nemůže smířit s tím, že syn je vrah... Čemu všemu musí Bedřich čelit? Co ho zasáhne nejvíc?

 

Lumírův podraz
Petr Boháč podlehne našeptávání ďábla v podobě Lumíra Nykla. Přistoupí na obchod, ve kterém zaprodá za příslib bytu pro manželku důvěrné informace o své firmě. Tím se pokusí vyřešit nepříjemnou situaci vzniklou krachem manželčina vztahu s jejím novým partnerem, kdy Eva s dcerou najednou nemají kam jít. Trvalé bydliště jim totiž zůstalo stále u Petra, s nímž se Eva dosud nerozvedla. Petr ovšem netuší, že Lumír si přísun informací pojistí pořádným podrazem... Jakou boudu ušije Lumír na Petra?

 

Mariino dilema
Václav Král si dělá starosti o nemocnou manželku. Aby s ní mohl být více, rozhodne se, že místo sebe jmenuje v Království hraček nového ředitele. Dokonce už má i vyhlédnutého vhodného adepta. Marii Králové se sice udělá v nemocnici lépe, ale její zdravotní stav je i nadále velmi vážný. Tak vážný, že jí doktor Sláma doporučí okamžitou operaci i se všemi možnými riziky, jež při takovém zákroku hrozí... Jak se Marie Králová rozhodne? Co všechno jí hrozí? A koho jmenuje Václav Král svým nástupcem ve firmě?


Dárek pro Lídu
Mezi Oldou a Jitkou panuje kvůli provalenému falešnému alibi obrovské napětí. To se ještě více prohloubí, když Olda manželce omylem pošle milostnou esemesku určenou milence. Před holkami se ale oba dva tváří, že se nic neděje, aby starší dceři nezkazili narozeniny. Lída už má dárek vyhlédnutý, a tak doufá, že od rodičů dostane obálku s penězi. Táta ji však tentokrát zaskočí. Vymyslí pro ni dárek, kterým všem vyrazí dech... Co Lída dostane k narozeninám? U koho najde nečekanou oporu? Jak pokračuje Moničin románek se Savkou? A jak se Jitka popasuje s manželovou nevěrou?

 

Ztrapněná Tereza
Tereza se doma marně domáhá nákupu nového spodního prádla, jež by přidalo jejím horním partiím na objemu. Nakonec si tajně vypůjčí máminu podprsenku, aby se alespoň trochu vyrovnala své abnormálně vyvinuté spolužačce Gábině. Třídě samozřejmě Terezina proměna neujde. Ty méně všímavé na ni upozorní psaníčko, jež koluje po třídě. Bohužel se dostane také do rukou profesorce Hejlové, jež odstartuje sled událostí, které s Terezou pořádně zamávají... Co se ve škole přihodí? Kdo Tereze nečekaně pomůže?

 

 

Lenka v úzkých
Lenka se dostane do obrovských finančních problémů. Její kolegyně, profesorka Hejlová, jí ze zásady nechce půjčit ani korunu. Jenže domácí Pešek po Lence nekompromisně vyžaduje doplacení zálohy na nájem. A aby toho nebylo málo, Lenka zjistí, že její princ na bílém koni z Království hraček je ženatý... Sleví Pešek Lence ze zálohy na nájem? Jak to bude dál mezi Lenkou a Petrem? A proč bude Lence lhát Jarda Hejl?
 

Nenechte si ujít na Nova Plus letní speciál Ulice: Jak to všechno začalo, ve kterém vám připomeneme celou první sezonu seriálu!

 

 

 

 


Matěj v šoku. Co Katarína zvažuje?