HLASUJTE! Které nevěstě z Ulice to slušelo nejvíc?

Aktualizováno 27.07.2017

Seriál Ulice: Nevěsty v Ulici
Zdroj: TV Nova

Ulice je s vámi už téměř dvanáct let. Za tu dobu jste v ní viděli i spoustu svateb a nevěst. Která nevěsta se vám zatím líbila nejvíc? Hlasujte v naší anketě!

Přehrát poslední díl

Dvanáctá sezona Ulice vyvrcholila svatbou Hedviky a Oty, která se nakonec nečekaně zvrtla. Jiné veselky, jež se konaly v minulosti, naštěstí takový obrat nenabraly, i když u někoho bylo taky namále. Každé nevěstě to hodně slušelo, ale které podle vás nejvíc?

 

Hedvika

Hedvika se na svůj velký den hodně těšila. Konečně si měli říct s Otou své ano a vstoupit spolu do manželství. Jenže Ota zpanikařil a utekl jí od oltáře, přestože jí to ve svatebních šatech od Gábiny moc slušelo..

 

Zdroj: TV Nova

 

Světlana - 1. šaty

Světlana si šaty pro nevěstu oblékla hned třikrát. Poprvé jí svatba s Lumírem nevyšla, protože na ni nedorazili svědci. Vzpomínáte, kdo v tom měl tehdy prsty? Ano, správně, Světlanin bratr Hrihorij a Lumírova matka.

 

 

Zdroj: TV Nova

 

Světlana - 2. šaty

Podruhé byla Světlana nádhernou nevěstou v nadýchaných bílých šatech.

 

Zdroj: TV Nova

 

Světlana - 3. šaty

Napotřetí se Světlana vdávala s těhotenským bříškem. Díky šatům od Gábiny, které Světlaně šila na míru, to ale nebylo moc znát. A nastávající mamince to opravdu slušelo.

 

Zdroj: TV Nova

 

Anča

V bílém se vdávala také Anča. Přestože neměla klasické svatební šaty, Bedřich na ní mohl oči nechat.

 

Zdroj: TV Nova

 

Simona - 1. šaty

Simonu v šatech či sukni moc často nevídáte. Pepan jen zíral, když ji uviděl jako nevěstu v bílých šatech zdobených krajkou. A jak se líbila vám?


Zdroj: TV Nova

 

Simona - 2. šaty

Podruhé se Simona vdávala v decentnějších šatech ve smetanové barvě. A dala si opravdu záležet na tom, aby se Rudolfovi líbila. Dokonce i exmanžel Pepan jí vysekl poklonu, a to už je co říct…

 

Zdroj: TV Nova

 

Vilma

Nevěstu Vilmu zdobil ohromný klobouk. Ve svůj svatební den byla za šarmantní dámu.

 

Zdroj: TV Nova

 

Ingrid

Ingrid dostala od Vasila nádherné svatební šaty. Před oltářem vypadala jako nevěsta ze žurnálu. Zamilovaný Vasil byl tehdy pyšný, že si ji bere za ženu.

 

Zdroj: TV Nova

 

Lída

Lída měla krásné krajkové šaty. Jako nevěstě jí to moc slušelo, co říkáte?

 

Zdroj: TV Nova

 

Jitka

Nevěstou byla vlastně i Jitka, i když o tom do poslední chvíle netušila. Před oltářem stanula v modrých šatech.

 

 

Zdroj: TV Nova

 

Bára

Bára sice klasické svatební šaty neměla, ovšem nevěstou byla nádhernou. V černých koktejlkách a bílém sáčku učarovala nejen ženichovi, ale také motorkářům a rockerům.

 

Zdroj: TV Nova

 

Blažena

Blažena chtěla být klasickou nevěstou. Poprvé to moc nevyšlo, protože místo svatby jela do porodnice. Na druhé svatbě si to ale Blažena vynahradila. Oblékla si krásné saténové šaty s krajkovým živůtkem a nechyběl ani nadýchaný závoj.

 

Zdroj: TV Nova

 

Libuška

Libuška měla jednoduché, elegantní bílé šaty. Byla to krásná nevěsta, kterou Eliášovi spousta chlapů záviděla.

 

Zdroj: TV Nova

 

Miriam

Miriam si oblékla ve svůj svatební den bílé šaty s velkým květinovým vzorem. Tato dáma má prostě styl v každé situaci, a její svatba to jen dokázala…

 

Zdroj: TV Nova

 

Lenka

Lenka byla v klasických svatebních šatech ozdobených modrou stuhou jako princezna. Vůbec jí nevadilo, že tyhle šaty jí vybrala tajně Jitka, protože z Lenčiny původní svatby s Jardou sešlo.

 

Zdroj: TV Nova

 

Eva

Eva šla k oltáři ve světle modrých krajkových koktejlkách. Také ona se vdávala s těhotenským bříškem, ale moc jí to slušelo.

 

Zdroj: TV Nova

 

Amálie

Amálii obstarala svatební šaty Libuška. Byly stejně osobité, jako je Amálie sama. Nevěsta je doplnila světlým sáčkem a rázem omládla minimálně o deset let.

 

Zdroj: TV Nova

 

Hlasujte v naší anketě! Které nevěstě z Ulice to zatím slušelo nejvíc?

 

 

VIDEO: Patricie Solaříková trpěla jak zvíře! Proč se obětovala?
VIDEO: Patricie Solaříková trpěla jak zvíře! Proč se obětovala?

 

TIPUJTE! Který pár bude mít svatbu příště?
TIPUJTE! Který pár bude mít svatbu příště?

 

 

 

 

 

 


Matěj v šoku. Co Katarína zvažuje?