FOTKY: Václav Svoboda si dává pořádně do těla a pochlubil se i krásnou partnerkou

Aktualizováno 21.08.2017

Seriál Ulice: Václav Svoboda maká na své kondici i o dovolené - 8
Zdroj: Soukromý archiv

Václav Svoboda, kterého znáte jako Lumíra Nykla, v létě rozhodně nelenoší, i když má divadelní prázdniny. Volna naopak využívá k tomu, aby si zase o něco víc zlepšil svoji fyzičku. Místo do posilovny ale vyráží do přírody, kde se rozhodně nešetří.

Přehrát poslední díl

Představitel Lumíra Nykla se před časem rozhodl, že zatočí se svou nadváhou, aby se mohl věnovat oblíbeným sportům, aniž by trpěly jeho klouby. S pomocí osobního trenéra Michala Matušky si upravil jídelníček, ze kterého téměř vyškrtl pečivo i alkohol, a vrhl se do cvičení. Kila jdou postupně dolů, byť občas s nějakým výkyvem, když se hodně vytížený herec nedostane delší čas ke cvičení a začne i trochu hřešit. Během roku nad tím trenér občas přimhouří očko, teď mu ovšem dává pořádně do těla.

 

ANKETA: Finále volby největšího sympaťáka Ulice! Kdo jím je?
ANKETA: Finále volby největšího sympaťáka Ulice! Kdo jím je?

 

Václav Svoboda vyměnil posilovnu za čerstvý vzduch, což ale neznamená, že by měl nějaké leháro. Naopak. Dlouhé procházky podél řeky, jako relax sem tam rybaření, hlavně však náročné výstupy na vyhlídky, jako je třeba Klubačice na Českomoravské vrchovině, poblíž Vírské přehrady. Kromě toho si představitel Lumíra Nykla rád zajde zahrát tenis nebo fotbal, sporty, které miluje. Večer si občas trochu zahřeší, ovšem zdravě. A myslí také na vás. Na svém facebookovém profilu vyhlásil soutěž o lístky na divadelní představení pro ty, kteří půjdou v jeho šlépějích a také pokoří kopec, na němž stojí vyhlídka Klubačice.


Podívejte se v naší fotogalerii, jak si představitel Lumíra Nykla Václav Svoboda užívá prázdnin a maká na své fyzičce.

 

 

FOTKY: Jedenáct sourozeneckých dvojic v Ulici: Víte o všech?
FOTKY: Jedenáct sourozeneckých dvojic v Ulici: Víte o všech?

 

HÁDANKA ze seriálu ULICE: Poznáte postavy podle jejich úsměvu?
HÁDANKA ze seriálu ULICE: Poznáte postavy podle jejich úsměvu?

 

 

 

 

 

 

 


Co přinese epizoda 3759?