Profesor Kalina z Ulice se pořádně odvázal! Reportérce TV Nova vytrh mikrofon z ruky a pak...

Aktualizováno 04.09.2017


Představitel přísného středoškolského profesora Mojmíra Kaliny je v soukromí naprostý opak své herecké role. Nejenže prozradil, co se bude s jeho postavou v Ulici dít, ale taky se pasoval do role reportéra TV Nova! Co se dělo, když vzal reposrtérce z ruky mikrofon?

Věrní fanoušci nekonečného nováckého seriálu Ulice znají herce Pavla Nového jako přísného a obávaného profesora Kalinu, který svým žákům nedá nic zadarmo.

Zdroj: TV Nova

Když ale natáčení skončí a herci mají "padla", stává se z něj člověk jako každý jiný. Pavel je zkrátka veselá kopa, což dokázal i na tiskové konferenci TV Nova, která představovala programové schéma na podzimní sezonu.

NOVÉ POSTAVY V ULICI: Jak zahýbají dějem?
NOVÉ POSTAVY V ULICI: Jak zahýbají dějem?

Co ho v Ulici ve třinácté sezoně čeká, to příliš prozrazovat nechtěl, přeci ale něco řekl. Prý by si dovedl představit, že v závěru sezony budou právě se seriálovou partnerkou Boženkou patřit k dalšímu páru, který se vezme. Má totiž seriálové svatby moc rád!

Zdroj: TV Nova

Rozpovídal se i o tom, jak se udržuje v kondici, které sporty rád provozuje a proč potřebuje, aby jeho tenisový partner byl tzv. běhač! Když mu reportérka za rozhovor poděkovala, vrhnul se na její mikrofon a spustil. Jak to vypadá, když se role obrátí?

Zdroj: TV Nova

Na to se podívejte ve videu!

 

VELKÁ FOTOGALERIE z nových dílů Ulice: Na co se můžete těšit?
VELKÁ FOTOGALERIE z nových dílů Ulice: Na co se můžete těšit?

VIDEO: Budou v tom chlapi! Co čeká Terezu a Gábinu po prázdninách?
VIDEO: Budou v tom chlapi! Co čeká Terezu a Gábinu po prázdninách?