Ota si zase zahrává… Co vyvede ve škole?

Aktualizováno 06.10.2017

Seriál Ulice: Ota lítá v dalším maléru
Zdroj: TV Nova

Před měsícem to vypadalo, že se Ota konečně vzpamatoval z rozchodu s Hedvikou a dal se dohromady. Jenže teď je na tom mnohem hůř než o prázdninách. A následky na sebe samozřejmě nenechají dlouho čekat. Jak si zavaří ve škole?

Přehrát poslední díl

Všichni si docela oddechli, když Ota přibližně před měsícem zvesela nahlásil, že starý Oťas je zpět a truchlení i trápení kvůli kopačkám od Hedviky končí. Všichni to Otovi přáli, ale zázrak se nekoná. Ota už sice nechodí jako tělo bez duše, dokonce si užil i vášnivou noc s holkou, kterou večer sbalil v baru, tím to ale končí. Ota holky neprohání jako dřív, neotočí se za každou sukní, což je první varovný signál. Vrátil se do období těsně před svým nástupem na gympl, které by se dalo s trochou nadsázky nazvat obdobím uměleckým.

 

Chat s Boženou Puklickou: S Otou se to začne houpat
Chat s Boženou Puklickou: S Otou se to začne houpat

 

Ota se totiž vrhl na malování, které mu pár měsíců vůbec nešlo kvůli stresům ze svatby a společného života s Hedvikou. Přestože ji miloval a stále miluje, ze sňatku měl panickou hrůzu. V den svatby to už nezvládl a Hedvice prchnul přímo od oltáře. O Hedviku už zřejmě definitivně přišel, i když o ni hodně bojoval. Jeho múza se mu však vrátila – nebo si to alespoň myslí. Ota teď celé noci maluje. A jako každý správný umělec a bohém u toho rozhodně není na sucho. Má to ale malý háček. Na rozdíl od jiných tvůrců musí ráno do školy. A tam se taková noc opravdu neutají…


V jakém průšvihu Ota lítá? Čím namíchne svou mámu? Ve čtvrtek večer to začne ve škole zase pořádně houstnout.

 

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Matěj balí Lucku! Čím ji vykolejí?
UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Matěj balí Lucku! Čím ji vykolejí?

 

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Tereza to vzdává s Davidem. Co ji k tomu přiměje?
UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Tereza to vzdává s Davidem. Co ji k tomu přiměje?

 

 

 


 


Epizoda 3314

Epizoda 3314

Marcela má takový vítr z učitelky baletu, že je odhodlaná jít na její hodinu, i…

Co přinese epizoda 3759?